جستجو
سبد خرید
  • مسترکلاس ایران تلاشی است در جهت ارائه کلاس های آموزشی آنلاین از برترین های جهان به زبان فارسی
  • ترجمه تخصصی، کیفیت منحصر به فرد ویدئو ، دانلود نیم بها و پشتیبانی واقعی
  • تنها ارائه دهنده تخصصی و انحصاری مجموعه های آموزشی مسترکلاس
  • حفظ اصالت محتوا در برگردان فارسی با همکاری انجمن مترجمین ایران و انجمن زبان و ادبیات فارسی

ورنر هرزوگ

آموزش فیلمسازی مستقل

خارق العاده را ضبط کنید

زمانی که کارگردان افسانه ای ورنر هرزوگ ۱۹ سال داشت، یک دوربین دزدید و اولین فیلمش را ساخت. او پس از ساخت ۷۰ فیلم و بردن ۵۰ جایزه، اکنون در بین «تاثیرگذارترین ۱۰۰ نفر دنیا» از دیدگاه مجله تایم قرار گرفته است. شما در این مجموعه ۲۶ قسمتی از ورنر در مورد روایت داستان، فیلم برداری، لوکیشن ها، تکنیک های مصاحبه مستند، و چگونگی زندگی بخشیدن به ایده های خود می آموزید. این کلاس را شخصیتی برگزار می کند که به جای فرمول های کهنه فیلم سازی، از شعر و موسیقی بتهوون برای خلق فیلم نامه هایش الهام می گیرد.

مشاهده قسمت اول

خرید مسترکلس

زیرنویس فارسی
۲۶ قسمت
۵:۵۷:۱۳ زمان
۱۰۰.۰۰۰ تومان

خرید مسترکلاس ورنر هرزوگ

پاک کردن
محصولات فیزیکی شامل هزینه ارسال خواهند شد.

چرا مسترکلاس ایران؟

ترافیک نیم بها

۵۰ درصد تخفیف برای دانلود از تمامی اپراتورها

کیفیت فوق العاده

اراپه ویدئوها با کیفیت Full HD

فیزیکی و دانلودی

ارائه محتوا به صورت لوح فشرده و به صورت فایل دانلودی

تنها عرضه کننده مسترکلس

مسترکلاس ایران فقط محصولات آموزشی MASTERCLASS را ارائه می نماید.

آموزش اورجینال

شرکت در یک دوره اورجینال را با ما تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی واقعی

پاسخگویی و تکریم دانشجو اولویت ماست.

ترجمه تخصصی

ترجمه حرفه ای توسط مترجمین آشنا به حوزه

گارانتی بازگشت وجه

۴۸ ساعت تضمین بازگشت هزینه پرداختی

برنامه درسی

۰۱
آشنایی با ورنر هرزوگ
با استاد جدید خود آشنا شوید؛ یک فیلمساز خودآموخته که در 7 قاره دنیا سابقه ساخت فیلم دارد. آماده اید تا تبدیل به «سرباز سینما» شوید؟
۰۲
به خود داستان سرایی بیاموزید: فیلم ببینید
ورنر با تجزیه و تحلیل سکانس آغازین فیلم Viva Zapata، با بازی مارلون براندو، برایتان از اهمیت تحلیل ریزبینانه فیلم سخن می گوید.
۰۳
به خود داستان سرایی بیاموزید: مطالعه کنید
اگر به دنبال مهارت در داستان سرایی هستید، تنها به تماشای فیلم بسنده نکنید. ورنر در مورد جایگاه مهم مطالعه برای تبدیل شدن به فیلمسازی خبره سخن می گوید و گزاره هایی از فهرست آنچه باید بخوانید به اشتراک می گذارد.
۰۴
نوشتن یک فیلم نامه
ساختار سه پرده ای فیلمنامه نویسی را فراموش کنید. ورنر از به تصویر کشیدن تصورات ذهنی خود با الهام گیری از اشعار بزرگان و موسیقی بتهوون سخن می گوید.
۰۵
تامین بودجه فیلم های اول
برای ساخت فیلم به سرمایه چند میلیونی نیاز ندارید. شما می توانید با داشتن ایده ای خارق العاده و مقداری پول، مسیر به تصویر کشیدن پروژه خود را آغاز کنید.
۰۶
مهارت های مذاکره
هرچند که فیلم هنر به شمار می رود، یک تجارت نیز هست. ورنر بینش خود به صنعت فیلمسازی را شرح می دهد تا به شما در حفاظت از ایده هایتان کمک کند.
۰۷
لوکیشن ها
چه جنگل باشد، چه اقیانوس و یا حتی دهانه های آتشفشانی، ورنر در تمام این مکان ها فیلم ساخته است. چگونگی یافتن لوکیشن های منحصر بفرد و خارق العاده و تبدیل آن به صحنه ساخت فیلم را از او بیاموزید.
۰۸
هدایت تیم
زمانی که «کریستین بیل» مجبور شد برای فیلم Rescue Dawn کرم های واقعی بخورد، ورنر پیشنهاد کرد اول خودش این کار را بکند. در این قسمت او با استناد به نمونه هایی از رهبری در راستای تاثیرگذرای بر بازیگران و عوامل صحبت می کند.
۰۹
تعیین قوانین
در فیلمسازی به موقع رسیدن به معنای دیر رسیدن است. حرفه ای باشید: دکور و صحنه را طوری ترتیب دهید که به جای راضی کردن مخاطب، داستان را روایت کند. صندلی مخصوص کارگردان را فراموش کنید، گوشی تلفن همراه خود را خاموش کنید، و نزدیک بازیگرانتان باشید.
۱۰
دوربین : استراتژی ساخت
ساده کار کنید، فوکوس مناسب بکشید و بهینه کار کنید، نیازی به گرفتن پوشش تصویری نیست. چگونگی خلق بهترین فیلم تنها با استفاده از یک دوربین را بیاموزید.
۱۱
دوربین : فیلم برداری
چگونگی نقاشی با نور، کار با فیلمبرداران، و جان بخشی به شگفت انگیز ترین تصاویر ذهنی خود را بیاموزید.
۱۲
دوربین : تکنیک ها
ورنر اصول و مقدمات فیلمبرداری و همینطور طرز تخطی از آن ها را آموزش می ده د تا خلاقیت بصری را به حداکثر برسانید.
۱۳
کار با بازیگران : خلق کارکتر
ورنر ظریف ترین و بارزترین تکنیک های تبدیل بازیگر به کارکتر مد نظر را با تاکید بر بخش های انتخاب بازیگر، انتخاب لباس و ترفندهای رفتاری به شما توضیح می دهد.
۱۴
کار با بازیگران : روی صحنه
ورنر روند کار با بازیگر روی صحنه را تجزیه و تحلیل نمود و نحوه برخورد با بهترین بازیگران، مثلا «کلاوس کینسکی» را توضیح می دهد.
۱۵
صدا
کیفیت صدا می تواند خالق یا از بین برنده فیلم شما باشد. چگونگی از دست ندادن صداهای ضبط شده و گوش به زنگ بودن برای موارد برجسته و شاخص را از وی بیاموزید.
۱۶
موسیقی
نحوه انتقال حس و حال دلخواه با موسیقی و همینطور چگونگی کار با آهنگسازان جهت خلق موسیقی متن های حیرت انگیز و به یاد ماندنی را از وی بیاموزید.
۱۷
تدوین
فرایند تدوین از روی صحنه فیلمبرداری آغاز می شود. رویکرد های ورنر منحصر بفرد هستند و روش هایی عملی برای کات زدن ویدئوهای ضبط شده جهت ساخت فیلمی زیبا را برایتان دربر دارند.
۱۸
تحت هجوم تصاویر: بخش ۱
منابع الهام مختلفی وجود دارد که باید چگونگی تشخیص آن را بیاموزید و همواره در پی آن باشید. منابع الهام مهم ترین فیلم های ورنر را از زبان خودش بشنوید.
۱۹
تحت هجوم تصاویر: بخش ۲
داستان های حیرت انگیز معمولا چیزی جز ترکیبی از اکتشافات نیستند. در این قسمت ورنر به تجزیه و تحلیل منشأ فیلم «فیتزکارالدو» و ساخت صحنه های آن در «استروژک» می پردازد.
۲۰
مستند : ایجاد مکالمه
ورنر تکنیک های خود برای «موشکافی در یک انسان» را توضیح می دهد. نحوه ایجاد فضایی راحت برای سوژه، آشنا شدن با او و درک روحیه انسانی اش را بیاموزید.
۲۱
مستند : استخراج داستان های دشوار
ورنر به تجزیه و تحلیل نیاز مبرم به نظم روایی و «شناختن باطن انسان ها» می پردازد. نحوه رسیدن به باطن و قلب سوژه و شکل دادن داستان را بیاموزید.
۲۲
مستند : سر و کار داشتن با انسان ها
این ها حد و مرزهایی هستند که نباید پا از آن فراتر بگذارید. از تجربیات ورنر برای ساخت فیلم های Grizzly Man و Into the Abyss بشنوید و از چگونگی دستیابی هرچه سریع تر به بطن و اصل سوژه را بیاموزید.
۲۳
مستند : حقیقت در ماجرای غیرداستانی
رویکرد «مگس روی دیوار» به فیلمسازی مستند را کنار بگذارید. جهت روایت داستانی زیبا و ارزشمند، «حقیقت از خود بیخود کننده» را شکل دهید.
۲۴
استراتژی دوران کاری
یکی از کارگردانان جسور و نترسی باشید که با سرعت هرچه تمام تر به سمت نمایش روی پرده می رود. طرز برخورد با رد شدن ها و تحت کنترل درآوردن دوران کاری را بیاموزید.
۲۵
زندگی یک فیلم ساز
زندگی یک فیلمساز مملو از شک، پذیرفته نشدن و چالش هایی دائمی برای بقاست. نحوه بقا در صنعتی بسیار پیچیده و دشوار را بیاموزید.
۲۶
پی نوشت
ورنر با خواندن کلماتی از قول یک عارف قرون وسطایی شما را به خدا سپرده و برایتان آرزوی موفقیت در این مسیر می کند.

دانشجوها می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسترکلس نام وبسایت آموزش آنلاین است که از سال ۲۰۱۴ میلادی کار خود را با بهره گیری از ستاره های جهان جهت تولید آموزش هایی منحصر بفرد آغاز کرد. مسترکلاس، این وبسایت آموزش مجازی، در حوزه های سینما، آشپزی، نویسندگی، موسیقی، کسب و کار، کارآفرینی، فشن، عکاسی، فناوری و چندین زمینه ی دیگر به تولید آموزش پرداخته است. 
شما در مستر کلاس از حضور اساتیدی سرشناس مانند ناتالی پورتمن، مارتین اسکورسیزی، هاوارد شولتز، دیوید ممت، گوردون رمزی، سرنا ویلیامز و ده ها استاد بنام دیگر بهره خواهید برد.
مستر کلاس ایران تلاش می کند تا این محتوای ارزشمند را در قالب مسترکلاس فارسی با همان کیفیت و اصالت به دست شما هنرجویان، دانشجویان و فرهیختگان عزیز برساند.
امید است که در مسیر رشد و اعتلای دانش و فرهنگ ایران گامی مثبت برداشته باشیم.
۱۳۹۶-۱۳۹۹© مسترکلاس ایران
homecloud-downloadstarlicenseusercartspell-checklaptop-phonebubblediamondmagnifiercross-circlelayers