از اینجا دانلود کنید

اجرای فایل های دانلود شده در ویندوز

پس از دانلود فایل خریداری شده بایستی آن را از حالت فشرده خارج کرده و توسط نرم افزار ساخت درایو مجازی Virtual Clone Drive اجرا کنید. در این آموزش روش انجام اینکار را به صورت گام به گام خواهید دید.

از اینجا دانلود کنید

از اینجا دانلود کنید

اجرای فایل های دانلود شده در مکینتاش

برای اجرای فایل دانلود شده در سیستم عامل مک، نیاز به استفاده از Winebottler دارید. این نرم افزار برنامه‌های مبتنی بر ویندوز را به طور مستقیم در Mac اجرا می کند. در این آموزش روش انجام اینکار را به صورت گام به گام خواهید دید.

از اینجا دانلود کنید

دانلود سریع و آسان با
Internet Download Manager

هنگام دانلود ممکن است با قعطی اینترنت، افت سرعت دانلود و مشکلاتی مشابه روبرو شوید. این نرم افزار کمک می کند که دانلود خود را متوقف کرده و در زمانی دیگر دانلود آن را ادامه دهید. با استفاده از اینترنت دانلود منجر، دانلودی بدون دردسر خواهید داشت.

غیرفعال کردن Firewall و UAC در Windows 10

غیرفعال کردن Firewall و UAC در Windows 8

غیرفعال کردن Firewall و UAC در Windows 7

غیرفعال کردن فایروال و یوزر اکانت کنترل در ویندوز

گاهی اوقات بخش امنیتی ویندوز، آموزش های دانلود شده را به عنوان منبعی ناشناس شناخته و از اجرای آن جلوگیری می کند. برای رفع این مشکل باید فایروال و یوزر اکانت را غیر فعال کنیم. در این آموزش روش انجام اینکار را به صورت گام به گام خواهید دید.

غیرفعال کردن دیفندر یا آنتی ویروس در ویندوز

در پاره ای از موارد علارغم غیر فعال کردن فایروال و یوزر اکانت، بخش امنیتی ویندوز از اجرای آموزش ها جلوگیری می کند. برای رفع این مشکل باید دیفندر یا آنتی ویروس ویندوز را غیر فعال کنیم. در این آموزش روش انجام اینکار را به صورت گام به گام خواهید دید.

خرید بسته های اینترنت نامحدود ایرانسل و همراه اول

اگر فکر می کنید حجم فایل های آموزشی زیاد بوده و ترافیک اینترنت شما با محدودیت روبروست، با خرید بسته های اینترنت شبانه ایرانسل و همراه اول این مشکل را برطرف نمایید. جهت سهولت در خرید این بسته ها، آن ها را در جدول روبرو خلاصه کرده ایم.

شما همچنین می توانید با نصب اپلیکیشن رسمی “همراه من” مخصوص مشترکین همراه اول و اپلیکیشن رسمی “ایرانسل من” مخصوص مشترکین ایرانسل، اقدام به خرید بسته های اینترنتی مناسب نیازتان از طریق این برنامه ها کنید. لینک دانلود مستقیم نسخه اندروید این دو برنامه را در دسترس شما قرار داده ایم.