جستجو
سبد خرید
  • مسترکلاس ایران تلاشی است در جهت ارائه کلاس های آموزشی آنلاین از برترین های جهان به زبان فارسی
  • ترجمه تخصصی، کیفیت منحصر به فرد ویدئو ، دانلود نیم بها و پشتیبانی واقعی
  • تنها ارائه دهنده تخصصی و انحصاری مجموعه های آموزشی مسترکلاس
  • حفظ اصالت محتوا در برگردان فارسی با همکاری انجمن مترجمین ایران و انجمن زبان و ادبیات فارسی

تام مورلو

آموزش گیتار الکتریک

زنگ دل را به صدا درآورید

تام مورلو، برنده دو جایزه گرمی و یکی از بزرگترین "گیتاریست های تمام دوران " از نظر نشریه رولینگ استون می باشد. در نخستین کلاس گیتار آنلاینش، یکی از بنیانگذاران گروه rage against the machine به شما، ریف ها، ریتم ها وسولوهایی که آغازگر کار او هستند را آموزش داده و موسیقی اش را به اوج جداول فروش می رساند. تام، شیوه خود در آهنگ سازی که وضع موجوذ را به چالش می کشاند را یاد می دهد و به شما آموزش می دهد که چگونه سبک موسیقی مختص به خود را خلق کنید.

مشاهده قسمت اول

خرید مسترکلس

زیرنویس فارسی
۲۶ قسمت
۵:۳۵:۰۰ زمان
۱۰۰.۰۰۰ تومان

خرید مسترکلاس تام مورلو

پاک کردن
محصولات فیزیکی شامل هزینه ارسال خواهند شد.

چرا مسترکلاس ایران؟

ترافیک نیم بها

۵۰ درصد تخفیف برای دانلود از تمامی اپراتورها

کیفیت فوق العاده

اراپه ویدئوها با کیفیت Full HD

فیزیکی و دانلودی

ارائه محتوا به صورت لوح فشرده و به صورت فایل دانلودی

تنها عرضه کننده مسترکلس

مسترکلاس ایران فقط محصولات آموزشی MASTERCLASS را ارائه می نماید.

آموزش اورجینال

شرکت در یک دوره اورجینال را با ما تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی واقعی

پاسخگویی و تکریم دانشجو اولویت ماست.

ترجمه تخصصی

ترجمه حرفه ای توسط مترجمین آشنا به حوزه

گارانتی بازگشت وجه

۴۸ ساعت تضمین بازگشت هزینه پرداختی

برنامه درسی

۰۱
آشنایی با استاد جدید
با معلم جدید خود، تام مورلو، گیتاریست برنده جایزه گرمی ملاقات کنید و خود را برای کشف هنرمند اصیل درون خود آماده کنید.
۰۲
توسعه صدای خلاقانه خود
تام به شما می آموزد که فراتر از تاثیرات موسیقیایی خود بروید، محدودیت های سنتی گیتار الکتریک را به چالش بکشید و صدای ساز خود را به یک موزیسین توسعه دهید.
۰۳
ریف ها
ریف های قوی و تکان دهنده، قلب و روح میراث موسیقایی تام را تشکیل می دهند. نکات او را بر تجربه کردن روش های مختلف کوک کردن ساز، اسلاید، چوکاس و موارد دیگر را برای نواختن ریف های سنگین و قوی بیاموزید.
۰۴
تجهیزات: پدال ها و افکت ها
تا شما را با ترفندهای کار با پدال خود از دیلی تا تونر و افکت واه تا ومی آشنا می کند. یاد بگیرید که او چگونه کلکسیونی متنوع از صداها و افکت ها را تولید می کند.
۰۵
صدا و لحن (تون) صدا
مساله این نیست که چه پدالی در اختیار دارید، مساله این است که چگونه از آن استفاده می کنید. فرآیند خلاقانه تام برای کشف صداهای جدید را بیاموزید و صدای خود را ایجاد کنید.
۰۶
جدول صدایی تام
تام جدول صدایی خود را در اختیار شما قرار می دهد که و شامل مثال هایی از جمله آهنگ "رادیو گوریلا" و "زمان تو فرا رسیده است" می شود تا به شما سیستم خود را برای پیگیری تمام عناصری که کنار هم یک صدای اصیل را می سازند نشان دهد.
۰۷
سبک های تاثیر گذار بر روی تام: راک، جاز، کلاسیک و فولک
مجموعه ای از تاثیرگذاری های متنوع موسیقی می تواند نوازندگی شما را در مسیر هیجان انگیزی قرار دهد. بیاموزید که تام چگونه ژانرهای مختلفی رو بر او اثر گذار بود است وارد موسیقی خود می کند و شما نیز چگونه می توانید این کار را انجام دهید.
۰۸
سبک های تاثیر گذار بر روی تام: موسیقی رقص الکترونیک، بلوز و هیپ هاپ
شما می توانید از سبک ها، ملودی ها، گرایشات و صدای هنرمندان دیگر چیزهای زیادی بیاموزید. تام به شما یاد می دهد که چگونه گیتار سبک بلوز و سبک های دیگری همچون موسیقی رقص الکترونیک و هیپ هاپ را وارد نوازندگی خود کنید.
۰۹
تمرین
تام به شما می آموزد که چگونه زمان تمرین خود را ساختار ببخشید؛ از ایجاد توازن در فنون نوازندگی و نظریه موسیقی تا تقسیم بندی تمرینات روزمره خود با ساز.
۱۰
مهارت: بهبود صدا
تام معتقد است که برای یادگیری سریع نواختن باید به آهستگی تمرین کرد. تمرینات انگشت گذاری را که باعث شد تام از یک نوازنده مبتدی تبدیل به یک خوره گیتار شود را یاد بگیرید.
۱۱
نظریه آغازین: گام های پنتاتونیک و بلوز
تام با هدف آموزش نوازندگان تازه کار، گام های پنتاتونیک و بلوز را توضیح می دهد تا به نواختن بداهه نوازی ها کمک کند.
۱۲
نظریه: تسلط پیدا کردن بر صفحه انگشت گذاری
تام در قدم بعدی در آموزش تکنوازی ها به شما روش خود برای تکنوازی در هر گام و هرکجای دسته گیتار را آموزش می دهد.
۱۳
بداهه نوازی
با استفاده از فنون برای تبدیل شدن به بداهه نواز حرفه ای تر، یاد بگیرید که چگونه در موسیقی گم شوید، دست به تجربه بزنید و خود را از فضای راحت خود بیرون بکشید.
۱۴
تکنوازی
تام با استفاده از مثال هایی از گیتاریست هایی همچون رندی رودز و ادی فن هیلن، استراتژی خود را برای خلق و نوع آوری در تکنوازی های ساختار شکن تشریح می کند.
۱۵
مطالعه موردی تکنوازی: "روح تام جود"
با استفاده از تکنوازی آهنگ "روح تام جود" گروه "خیزش بر علیه ماشین" (کاور آهنگی به همین نام از بروس اسپرینگتین) به عنوان یک نمونه، تام به شما نشان می دهد که چگونه یک تکنوازی می تواند از سنت ها فراتر رود و ژانر موسیقی را تعالی بخشد.
۱۶
پایه های نوشتن آهنگ راک
تام برای شما از فرآیند آهنگ نویسی پرده برداری می کند تا بیاموزید که چگونه مرزهای بین خود و بزرگان موسیقی را بتوانید از بین ببرید. بیاموزید که چگونه برای الهامی انتعطاف پذیر باشید تا با صبر و حوصله ایده های خود را برای ساخت آهنگ های اصیل سیاحت کنید.
۱۷
نوشتن ریف برای آهنگ راک: ورس ها و ترک های چندگانه
از فرآیند نوشتن ریف های تام الهام بگیرید و فنون ساده ضبط استودیویی او را به کار ببرید تا شروع به ساخت آهنگ های خودتان بکنید.
۱۸
نوشتن ریف برای آهنگ راک: چورس ها، تکنوازی ها و ساختاربندی
یاد بگیرید که با استفاده چورس ها، یک تکنوازی و یک ساختار نظام مند شده آهنگ های خود را کامل کنید. تام برای شما نظام آهنگ سازی آهنگ معروف "خیزش در برابر ماشین" یعنی "رژه گاوهای خشمگین" را تشریح می کند.
۱۹
تصنیف و ملودی
یاد بگیرید که شعر درونی خود را برای نوشتن یک تصنیفی که از روح شما بر میخیزد بیرون بریزید و سپس آن را با ملودی موسیقی تطبیق دهید.
۲۰
ضبط استودیویی
تام شما را به سفری فلسفی و عملی در مورد راهبردهای خود برای استفاده هرچه بهینه تر از جلسات ضبط صدا می برد.
۲۱
مطالعه موردی: "کشتن به نام قدیس"
تام شروع به ساختار گشایی از یکی از معروف ترین آهنگ های "خیزش در برابر ماشین" می کند، از طرح اولیه آن تا ضبط و عرضه آن.
۲۲
اجرای زنده: فلسفه و هیجانات
یاد بگیرید که چگونه به عنوان یک نوازنده صدای اصیل ساز خود را بیابید و با استرس هایی که از رشد شما به عنوان یک هنرمند جلوگیری می کند بجنگید.
۲۳
اجرای زنده: موارد کاربردی و اجرا
تام از گرم کردن برای نواختن تا درست کردن بی عیب و نقص لیستی از آهنگ ها به شما می آموزد که چگونه تجربه عمیقی برای مخاطب خود ایجاد کنید.
۲۴
گروه های موسیقی
یاد بگیرید که چگونه افراد مناسبی برای گروه موسیقی خود پیدا کنید تا به وسیله آن ها نگرش موسیقایی خود را وسعت دهید و مشکلات غیرقابل اجتناب گروه موسیقی که از همکاری خلاق شکل می گیرد را خنثی کنید.
۲۵
تجهیزات: گیتار و آمپلیفایر تام
تام شما را با گیتار معروف خود و امپلیفایرهای مورد اعتماد آشنا می کند و داستان پشت هر کدام را برایتان شرح می دهد.
۲۶
جمع بندی کلاس
تام در پایان چند کلمه برای خداحافظی با شما صحبت می کند و چالشی هنری در پیش روی شما قرار می دهد: چیزی را تصور کن که فراتر از تصورات نفرات قبلی تو باشد. و هیچ گاه دست از تلاش برندارد.

دانشجوها می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسترکلس نام وبسایت آموزش آنلاین است که از سال ۲۰۱۴ میلادی کار خود را با بهره گیری از ستاره های جهان جهت تولید آموزش هایی منحصر بفرد آغاز کرد. مسترکلاس، این وبسایت آموزش مجازی، در حوزه های سینما، آشپزی، نویسندگی، موسیقی، کسب و کار، کارآفرینی، فشن، عکاسی، فناوری و چندین زمینه ی دیگر به تولید آموزش پرداخته است. 
شما در مستر کلاس از حضور اساتیدی سرشناس مانند ناتالی پورتمن، مارتین اسکورسیزی، هاوارد شولتز، دیوید ممت، گوردون رمزی، سرنا ویلیامز و ده ها استاد بنام دیگر بهره خواهید برد.
مستر کلاس ایران تلاش می کند تا این محتوای ارزشمند را در قالب مسترکلاس فارسی با همان کیفیت و اصالت به دست شما هنرجویان، دانشجویان و فرهیختگان عزیز برساند.
امید است که در مسیر رشد و اعتلای دانش و فرهنگ ایران گامی مثبت برداشته باشیم.
۱۳۹۶-۱۳۹۹© مسترکلاس ایران
homecloud-downloadstarlicenseusercartspell-checklaptop-phonebubblediamondmagnifiercross-circlelayers