جستجو
سبد خرید
  • مسترکلاس ایران تلاشی است در جهت ارائه کلاس های آموزشی آنلاین از برترین های جهان به زبان فارسی
  • ترجمه تخصصی، کیفیت منحصر به فرد ویدئو ، دانلود نیم بها و پشتیبانی واقعی
  • تنها ارائه دهنده تخصصی و انحصاری مجموعه های آموزشی مسترکلاس
  • حفظ اصالت محتوا در برگردان فارسی با همکاری انجمن مترجمین ایران و انجمن زبان و ادبیات فارسی

استیو مارتین

آموزش کمدی

یک کمدین وارد کلاس می شود

استیو مارتین یک بازیگر، کمدین، نویسنده، تهیه کننده، نمایشنامه نویس، مولف و نوازنده آمریکایی است که از سال ۱۹۶۰ بعنوان نویسنده مجموعه های طنز و اجرا کننده در برنامه هایی همچون The Tonight Show آغاز کرد. یکی از اولین اجراهای استیو در یک سینمای فضا باز بود. در چنین فضایی وقتی تماشاچیان از جوکی لذت می بردند با صدای بوق تشویق می کردند. او در ادامه حرفه بازیگری موفق به بردن جوایزی همچون Emmy، Grammy و American Comedy نیز شد. در این مجموعه ۲۵ قسمتی، استیو دانش حاصل از ۵۰ سال اجرا برای خودروها و آدم ها در قالب تالارهای پر از تماشاچی و فیلم های پرفروش را با شما به اشتراک می گذارد. روش پی بردن به سبک خود، گردآوری مطالب، اجرا، و ارتقاء سطح کمدی خود را بیاموزید.

مشاهده قسمت اول

خرید مسترکلس

زیرنویس فارسی
۲۵ قسمت
۴:۴۱:۵۰ زمان
۱۰۰.۰۰۰ تومان

خرید مسترکلاس استیو مارتین

پاک کردن
محصولات فیزیکی شامل هزینه ارسال خواهند شد.

چرا مسترکلاس ایران؟

ترافیک نیم بها

۵۰ درصد تخفیف برای دانلود از تمامی اپراتورها

کیفیت فوق العاده

اراپه ویدئوها با کیفیت Full HD

فیزیکی و دانلودی

ارائه محتوا به صورت لوح فشرده و به صورت فایل دانلودی

تنها عرضه کننده مسترکلس

مسترکلاس ایران فقط محصولات آموزشی MASTERCLASS را ارائه می نماید.

آموزش اورجینال

شرکت در یک دوره اورجینال را با ما تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی واقعی

پاسخگویی و تکریم دانشجو اولویت ماست.

ترجمه تخصصی

ترجمه حرفه ای توسط مترجمین آشنا به حوزه

گارانتی بازگشت وجه

۴۸ ساعت تضمین بازگشت هزینه پرداختی

برنامه درسی

۰۱
آشنایی با استاد جدیدتان
این شما و این استیو. او یکی از موفق ترین کمدین های تاریخ و همینطور یک نویسنده، بازیگر و نوازنده تحسین شده است. اکنون او استاد شخصی شماست.
۰۲
راه افتادن در کمدی
راه افتادن در کمدی استعدادی ندارید؟ هیچ مشکلی نیست. استیو به بیان روش هایی می پردازد که بر اساس آن هرکس می تواند دوران کار کمدی خود را آغاز کند. او هرگز اجازه نداد کمبود استعداد مانع کارش شود و شما نیز نباید اجازه دهید.
۰۳
گردآوری مطالب
در جای جای محیط پیرامون شما پر از منابع الهام است، فقط کافیست خوب نگاه کنید. استیو به شما آموزش می دهد که چطور چشمان خود را باز نگه دارید و دنبال سوژه باشید و علاوه بر این بعضی از غنی ترین منابع برای متریال کمدی را به شما نشان می دهد.
۰۴
پی بردن به لحن طنزآمیزتان
یکی از دشوارترین و طاقت فرساترین کارهای پیش روی یک کمدین، پی بردن به حرف هایی است که برای گفتن روی صحنه دارد. در این قسمت استیو به توضیح تکنیک های مفیدی برای پی بردن به لحن طنزآمیزتان و تبدیل کردن آن به کمدی می پردازد.
۰۵
ایجاد یک شخصیت طنز
نه فقط آنچه می گویید، بلکه طرز گفتن آن بسیار مهم است. استیو در مورد پرورش شخصیت کمدی خود و چگونگی شکل گیری آن صحبت می کند، و روش خلق شخصیتی کمدی برای خودتان را، طوری که متریال کمدی را به سطحی بالاتر ببرید، توضیح می دهد.
۰۶
جوک ها و تکه ها
میلیون ها روش برای خنداندن افراد وجود دارد. استیو این روش مرسوم که طبق آن فقط خط اصلی جوک و اصل مطلب باید خنده دار باشد را رد می کند و چند ساختار فوق العاده جوک برای درگیر و خندان نگه داشتن مخاطب را به شما آموزش می دهد.
۰۷
ارائه
نحوه ارائه تفاوت اصلی را ایجاد می کند. استیو به شما تکنیک هایی برای تنظیم سرعت ارائه، حالات جسمانی مناسب، و زمانبندی صحیح جهت ارائه هرچه بهتر جوک های نوشته شده روی صحنه آموزش می دهد.
۰۸
طراحی نحوه اجرا
خب پس چندتا جوک دارید، حالا چی؟ استیو نحوه تبدیل کردن متریال کمدی به یک اجرای در خور صحنه را آموزش می دهد
۰۹
جلسه دانش پژوه: کار روی اولین اجرای استندآپ نالینی
استیو با چند دانشجو و کمدین جوان جلسه ای برگزار نموده و طی آن راهنمایی هایی کاربردی در مورد اولین اجرای استند-آپ به یکی از آن ها ارائه می دهد.
۱۰
جلسه دانش پژوه: کار روی اجرای تیم
استیو یکی از جوک های نوشته شده توسط «تیم» را بررسی نموده و به او طرز ارتقاء سطح کمدی، ارتباط گرفتن با تماشاچی و اجرای روان را آموزش می دهد.
۱۱
آغاز و به پایان بردن اجرا
داشتن شروعی طوفانی و پایان بندی مناسب دو عنصر کلیدی برای یک اجرای به یاد ماندنی است. استیو از اهمیت این لحظه ها صحبت می کند و چگونگی استفاده از آن به نفع خودتان را آموزش می دهد.
۱۲
بی حرمتی و اخلاق مندی
در این قسمت استیو به یکی از رایج ترین سوالاتی که به ذهن هر کمدین، راجع به جوک های بی ادبی و سیاسی، خطور می کند پاسخ می دهد.
۱۳
رشد بعنوان یک اجرا کننده
به کمال رسیدن در کمدی نیز مانند هر زمینه دیگری مستلزم تمرین است. استیو به شما نحوه تحلیل اشتباهات، اصلاح متریال، و کسب اطمینان از داشتن آمادگی لازم برای مرحله بعد را آموزش می دهد.
۱۴
استرس، اختلال گرها و بد و بیراه گویی
حتی برای استیو مارتین هم هر از گاهی پیش می آید که اجرای بدی داشته باشد. اما شما می توانید با کمک او از اشتباهات رایج اجتناب نموده، بر ترس خود روی صحنه غلبه کرده و بهترین استفاده را از بد و بیراه گویی تماشاچیان ببرید.
۱۵
یک زندگی هنری
شکست، رقابت و نقدهای بد: کمدین بودن بسیار سخت است. استیو به شما می آموزد که چطور در برابر ناملایمتی ها دوام بیاورید و هرطور که بتوانید از داشتن یک زندگی هنری دفاع کنید.
۱۶
ایجاد کارکترها
استیو فرایند کاری خود برای خلق برخی از به یادماندنی ترین کارکترها و جان بخشیدن به آن ها روی پرده نمایش را، بر اساس تجربه بازیگری در بیش از 50 فیلم، توضیح می دهد.
۱۷
تکنیک های داستان
استیو هرگز در برابر مانع نویسندگی تسلیم نمی شود و شما نیز نباید تسلیم شوید. او روی ها کاری خود در داستان سرایی را برای خلق برخی از کلاسیک ترین آثار خود بیان می کند.
۱۸
بررسی موردی فیلم نامه نویسی: رکسان
استیو به بحث در مورد تجربیات خود طی نوشتن «رکسان»، الهاماتی که برای بعضی از خنده دار ترین صحنه هایش داشته، و چگونگی تبدیل یک نمایشنامه قرن 19 امی به یکی از محبوب ترین فیلم های خود می پردازد.
۱۹
ویرایش
به عقیده استیو، ویرایش یکی از قوی ترین ابزارهای در اختیار یک کمدین است. در این دو قسمت، او به تجزیه و تحلیل فرایند خود برای ویرایش پرداخته و نحوه ی به کمال رساندن یک چیز خوب عادی را به شما نشان می دهد.
۲۰
ویرایش (ادامه)
به عقیده استیو، ویرایش یکی از قوی ترین ابزارهای در اختیار یک کمدین است. در این دو قسمت، او به تجزیه و تحلیل فرایند خود برای ویرایش پرداخته و نحوه ی به کمال رساندن یک چیز خوب عادی را به شما نشان می دهد.
۲۱
نویسندگی بررسی موردی: Meteor Shower
استیو از نمایشنامه خود «شهاب باران» بعنوان یک ابزار آموزشی جهت توضیح طرز بهینه نوشتن، ترکیب بندی هوشمندانه، و خلق عملی کارکترها استفاده می کند.
۲۲
الهامات طنزآمیز استیو
آنچه استیو را تبدیل به بهترین کرد، مشاهده بهترین ها بود. با مشاهیر کمدی که برای استیو الهام بخش بودند و تاثیری که بر مهارت او داشته اند آشنا شوید.
۲۳
سرگذشت استیو
عشق استیو به اجرا او را از شعبده بازی های کودکانه به اجرا روی بزرگ ترین صحنه ها در استادیوم ها رساند. اکنون او دیگر به آسایش رسیده است.
۲۴
نتیجه نهایی
استیو با ارائه چند توصیه نهایی و سخنانی الهام بخش کلاس خود را جمع بندی کرده و به پایان می برد.
۲۵
بررسی موردی اضافی: سخنرانی ها
ضمن نمایش یکی از اجراهای استیو در مراسم بزرگداشت «تام هنکس» در «موزه هنرهای معاصر»، استیو به تشریح یکی از سخنرانی های مورد علاقه خود پرداخته و فرایند ذهنی خود برای ارائه کمدی ترین سخنرانی ها را به اشتراک می گذارد.

دانشجوها می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسترکلس نام وبسایت آموزش آنلاین است که از سال ۲۰۱۴ میلادی کار خود را با بهره گیری از ستاره های جهان جهت تولید آموزش هایی منحصر بفرد آغاز کرد. مسترکلاس، این وبسایت آموزش مجازی، در حوزه های سینما، آشپزی، نویسندگی، موسیقی، کسب و کار، کارآفرینی، فشن، عکاسی، فناوری و چندین زمینه ی دیگر به تولید آموزش پرداخته است. 
شما در مستر کلاس از حضور اساتیدی سرشناس مانند ناتالی پورتمن، مارتین اسکورسیزی، هاوارد شولتز، دیوید ممت، گوردون رمزی، سرنا ویلیامز و ده ها استاد بنام دیگر بهره خواهید برد.
مستر کلاس ایران تلاش می کند تا این محتوای ارزشمند را در قالب مسترکلاس فارسی با همان کیفیت و اصالت به دست شما هنرجویان، دانشجویان و فرهیختگان عزیز برساند.
امید است که در مسیر رشد و اعتلای دانش و فرهنگ ایران گامی مثبت برداشته باشیم.
۱۳۹۶-۱۳۹۹© مسترکلاس ایران
homecloud-downloadstarlicenseusercartspell-checklaptop-phonebubblediamondmagnifiercross-circlelayers