جستجو
سبد خرید
  • مسترکلاس ایران تلاشی است در جهت ارائه کلاس های آموزشی آنلاین از برترین های جهان به زبان فارسی
  • ترجمه تخصصی، کیفیت منحصر به فرد ویدئو ، دانلود نیم بها و پشتیبانی واقعی
  • تنها ارائه دهنده تخصصی و انحصاری مجموعه های آموزشی مسترکلاس
  • حفظ اصالت محتوا در برگردان فارسی با همکاری انجمن مترجمین ایران و انجمن زبان و ادبیات فارسی

ساموئل ال جکسون

آموزش بازیگری

در کاراکتر و نقش خود فرو بروید

ساموئل اِل جکسون ۶۹ ساله یک بازیگر و تهیه کننده فیلم محبوب و مشهور آمریکایی است. او شهرت و محبوبیت خود را از فیلم های بزرگی همچون Goodfellas، Jurassic Park و Pulp Fiction بدست آورده است. نکته جالب در مورد او این است که با بازی در بیش از صد فیلم، درآمد فیلم هایی که وی در آن به ایفای نقش پرداخته نسبت به هر بازیگر دیگری بیش تر است و از این حیث می توان ساموئل را یکی از سودآورترین بازیگران تاریخ دانست. او در اولین کلاس آنلاین خود در قالب مجموعه ای ۲۱ قسمتی چگونگی خلق کاراکترهای بیاد ماندنی، اجراهای قدرتمند و داشتن دوران کاری بسیار طولانی را به علاقمندان بازیگری آموزش می دهد. عملکرد قدرتمند در آزمون های بازیگری، تحلیل فیلم نامه ها و پی بردن به واقعیت کاراکتری که بازی می کنید را بیاموزید.

مشاهده قسمت اول

خرید مسترکلس

زیرنویس فارسی
۲۱ قسمت
۵:۰۰:۱۹ زمان
۱۰۰.۰۰۰ تومان

خرید مسترکلاس ساموئل ال جکسون

پاک کردن
محصولات فیزیکی شامل هزینه ارسال خواهند شد.

چرا مسترکلاس ایران؟

ترافیک نیم بها

۵۰ درصد تخفیف برای دانلود از تمامی اپراتورها

کیفیت فوق العاده

اراپه ویدئوها با کیفیت Full HD

فیزیکی و دانلودی

ارائه محتوا به صورت لوح فشرده و به صورت فایل دانلودی

تنها عرضه کننده مسترکلس

مسترکلاس ایران فقط محصولات آموزشی MASTERCLASS را ارائه می نماید.

آموزش اورجینال

شرکت در یک دوره اورجینال را با ما تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی واقعی

پاسخگویی و تکریم دانشجو اولویت ماست.

ترجمه تخصصی

ترجمه حرفه ای توسط مترجمین آشنا به حوزه

گارانتی بازگشت وجه

۴۸ ساعت تضمین بازگشت هزینه پرداختی

برنامه درسی

۰۱
آشنایی با ساموئل ال جکسون
همه ما ساموئل ال جکسون را به خاطر فیلم هایی همچون DieHard و Pulp fiction می شناسیم. اکنون او استاد بازیگری خصوصی شماست. او از اهداف خود در این دوره و آنچه برای شما در نظر دارد صحبت می کند.
۰۲
خلق کارکترها
از ساموئل بیاموزید که چطور برای قرار گرفتن در قالب کارکتر، حتی اگر نقش کوتاهی در فیلم داشته باشید، باید با تمام پیچیدگی های شخصیتی و مقاصدش آشنا شد. در این جلسه ساموئل اصول شخصیت پردازی خود را برای شما تفسیر می کند.
۰۳
کارکترسازی فیزیکی
روش های متنوع ساموئل برای شخصیت پردازی با استفاده از خصوصیات و حرکات جسمانی را بیاموزید. چگونگی استفاده از حرکات بدن، صدا، ظاهر جسمانی و حتی تیک های عصبی را در راستای هویت و پیچیدگی بخشیدن به کارکتر از او بیاموزید.
۰۴
بررسی موردی: Caveman’s Valentine
سام ریزترین جزئیات کاری خود برای شخصیت پردازی کارکتر رامیولوس را توضیح می دهد. یک پیانیست زبردست اما مبتلا به اسکیزوفرنی یعنی The Caveman’s Valentine
۰۵
جلسه هنرآموز: واکاوی یک فیلم نامه – بخش ۱
ساموئل به هنرآموزان بازیگری خود فرصت اجرای یکی از معروف ترین صحنه های فیلم Pulp Fiction را می دهد و آن ها را راهنمایی می کند. در این جلسه، سام چگونگی تجزیه و تحلیل فیلمنامه برای رسیدن به درک فراگیر نسبت به کارکتر را توضیح می دهد.
۰۶
جلسه هنرآموز: واکاوی یک فیلم نامه – بخش ۲
سام کارکتر جوئل را تحلیل نموده و هنرآموزان را با روش های مختلف برای اجرای یک صحنه بخصوص آشنا می کند.
۰۷
جلسه هنرآموز: بیوگرافی کارکترها
شکل دادن پیشینه و سابقه عمیق برای کارکتر یکی از جنبه های اساسی کار ساموئل است. او با توضیح داستان زندگی کارکتر جوئل، هنرآموزان را ترغیب به برقراری ارتباط هرچه عمیق تر با گذشته کارکتر می کند.
۰۸
جلسه هنرآموز: کارکتر را از خود کنید
یکی از هنرآموزان جوئل را به طرزی منحصر بفرد ارائه می دهد و ثابت می کند که بیش از یک «روش درست» برای خلق یک کارکتر وجود دارد.
۰۹
صدا و کارکتر
سام در مورد تاثیراتی که از گذشته خود برای خلق صدای کارکتر در طول دوران حرفه ای خود گرفته است صحبت می کند. او همینطور روش خود برای شخصیت دادن به کارکتر از طریق صدا را توضیح می دهد.
۱۰
جلسه هنرآموز: به عمیق ترین احساسات خود رجوع کنید
سام هنرآموزان را در اجرای صحنه ای از فیلم The Negotiator، با دو کارکتر به نام های دنی و فارلی در دو سوی ماجرا، راهنمایی می کند. هریک از بازیگران یک بار نقش را ایفا کرده و سپس نقش هایشان را باهم عوض می کنند.
۱۱
جلسه هنرآموز: از صدای خود، از بدن خود استفاده کنید
سام حرکات بیانگر جایگاه قدرت کارکتر دنی را تحلیل نموده، و تاثیرات مختلف ثابت ایستادن یا حرکت کردن را بر این جایگاه بررسی می کند.
۱۲
کار با کارگردان ها
روش های کارآمد سام برای همکاری با کارگردان ها را بیاموزید.
۱۳
همکاری روی صحنه
سام محیط صحنه فیلم را مثل یک «سیرک متحرک» می داند. طرز رفتار و برخورد سام روی صحنه، که موجب کسب اعتبار فراون در صنعت فیلمسازی برایش شده، را بیاموزید.
۱۴
جلسه هنرآموز: پیشرفت کارکتر پردازی
صحنه ای که در این جلسه اجرا می شود به نظر فقط مکالمه ای ساده بین دو کارکتر در فیلم Kingsman است. وظیفه هنرآموزان در این جلسه تفحص عمیق تر در کارکترها، پی بردن به نوع رابطه آن ها و خلق کارکترهایی است که موجب جذاب شدن هرچه بیشتر یک دیالوگ ساده شوند.
۱۵
جلسه هنرآموز: گرفتن تصمیمات مهم
وقتی بحث شخصیت پردازی مطرح باشد، بهتر است خصوصیات بسیاری زیادی در ذهن داشته باشید تا اینکه خصوصیات کافی نداشته باشید. سام هنرآموزان را به ریسک کردن و پافشاری به انتخاب هایشان تشویق می کند.
۱۶
غنی سازی تمرین بازیگری تان
سام شما را به کنجکاوی و اکتشاف در دنیای داستان هایی تشویق می کند که با آن آشنا نیستید؛ بدین صورت می توانید کارکترهایی غنی در دوران بازیگری خود خلق کنید.
۱۷
مصاحبه برای گرفتن نقش
وقتی برای گرفتن نقشی به مصاحبه می روید، فقط به فکر گرفتن کار نباشید، هدف شما باید سنجش مهارت بازیگرتان باشد. در این جلسه سام در این مورد و همینطور سایر فنون مصاحبه دادن صحبت می کند.
۱۸
پرورش دوران کاری بازیگری
سام شما را در مورد مهم ترین روابط طی دوران کاری بعنوان بازیگر راهنمایی نموده و توصیه هایی برای بهترین بهره برداری از این روابط به شما ارائه می دهد.
۱۹
سرگذشت سام از نیویورک تا هالیوود
با سرگذشت دوران بازیگری سام، از فعالیت در کمپانی بازیگری سیاه پوستان همراه با دنزل واشینگتن و مورگان فریمن گرفته تا هالیوود آشنا شوید.
۲۰
درس های هالیوودی
سام سه درس اصلی که از کار در سینمای هالیوود گرفته را با شما به اشتراک می گذارد.
۲۱
جمع بندی
سام شما را به این تشویق می کند که بعد از اتمام این کلاس و آغاز یا ادامه دوران بازیگری خود، همواره مسئولیت خود نسبت به مخاطب را به خاطر داشته باشید

دانشجوها می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسترکلس نام وبسایت آموزش آنلاین است که از سال ۲۰۱۴ میلادی کار خود را با بهره گیری از ستاره های جهان جهت تولید آموزش هایی منحصر بفرد آغاز کرد. مسترکلاس، این وبسایت آموزش مجازی، در حوزه های سینما، آشپزی، نویسندگی، موسیقی، کسب و کار، کارآفرینی، فشن، عکاسی، فناوری و چندین زمینه ی دیگر به تولید آموزش پرداخته است. 
شما در مستر کلاس از حضور اساتیدی سرشناس مانند ناتالی پورتمن، مارتین اسکورسیزی، هاوارد شولتز، دیوید ممت، گوردون رمزی، سرنا ویلیامز و ده ها استاد بنام دیگر بهره خواهید برد.
مستر کلاس ایران تلاش می کند تا این محتوای ارزشمند را در قالب مسترکلاس فارسی با همان کیفیت و اصالت به دست شما هنرجویان، دانشجویان و فرهیختگان عزیز برساند.
امید است که در مسیر رشد و اعتلای دانش و فرهنگ ایران گامی مثبت برداشته باشیم.
۱۳۹۶-۱۳۹۹© مسترکلاس ایران
homecloud-downloadstarlicenseusercartspell-checklaptop-phonebubblediamondmagnifiercross-circlelayers