جستجو
سبد خرید
  • مسترکلاس ایران تلاشی است در جهت ارائه کلاس های آموزشی آنلاین از برترین های جهان به زبان فارسی
  • ترجمه تخصصی، کیفیت منحصر به فرد ویدئو ، دانلود نیم بها و پشتیبانی واقعی
  • تنها ارائه دهنده تخصصی و انحصاری مجموعه های آموزشی مسترکلاس
  • حفظ اصالت محتوا در برگردان فارسی با همکاری انجمن مترجمین ایران و انجمن زبان و ادبیات فارسی

نیل دیگراس تایسون

آموزش تفکر علمی و ارتباطات

مثل یک دانشمند بیندیشید

نیل دیگریس تایسون با یک میز گرد تلویزیونی و کتاب هاب پر فروش یکی از مشهورترین شخصیت های علم مدرن است. اکنون این اختر فیزیکدان تاثیر گذار به شما یاد می دهد که فکرش چگونه کار می کند وچگونه وی با مخاطبین ارتباط برقرار می کند. یاد بگیرید مثل یک فرد شک اندیش فکر کنید، از طریق سواد علمی ذهن خود را باز کنید، اطلاعات را فشرده کنید واز تعصب وپیشداوری دوری کنید تا بتوانید حقایق عینی را کشف کنید-وایده های خود را به روش هایی ارایه دهید که درگیر کننده، هیجان آور والهام بخش باشند.

مشاهده قسمت اول

خرید مسترکلس

زیرنویس فارسی
۱۸ قسمت
۲:۱۴:۲۶ زمان
۱۰۰.۰۰۰ تومان

خرید مسترکلاس نیل دیگراس تایسون

پاک کردن
محصولات فیزیکی شامل هزینه ارسال خواهند شد.

چرا مسترکلاس ایران؟

ترافیک نیم بها

۵۰ درصد تخفیف برای دانلود از تمامی اپراتورها

کیفیت فوق العاده

اراپه ویدئوها با کیفیت Full HD

فیزیکی و دانلودی

ارائه محتوا به صورت لوح فشرده و به صورت فایل دانلودی

تنها عرضه کننده مسترکلس

مسترکلاس ایران فقط محصولات آموزشی MASTERCLASS را ارائه می نماید.

آموزش اورجینال

شرکت در یک دوره اورجینال را با ما تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی واقعی

پاسخگویی و تکریم دانشجو اولویت ماست.

ترجمه تخصصی

ترجمه حرفه ای توسط مترجمین آشنا به حوزه

گارانتی بازگشت وجه

۴۸ ساعت تضمین بازگشت هزینه پرداختی

برنامه درسی

۰۱
دانسته های شما به اندازه نحوه تفکرتان ارزش ندارد
با مدرس جدید خود آشنا می شوید: اختر فیزیک دان با شهرت جهانی، کاندیدای جشنواره امی، نویسنده فصیح علمی، نیل دیگریس تایسون. نیل به شما خوش آمد می گوید و اهمیت ارتباط و تفکر علمی را بیان می کند.
۰۲
سرفصل علم
سر فصل علم جای شلوغی است. نیل به شما در فهم چشم انداز سر فصل علم کمک کرده و نقش های فرضیه و تئوری را در مشخص کردن حقایق عینی توضیح می دهد.
۰۳
روش علمی
وقتی که با روش علمی به جستجوی حقایق عینی می رویم، طبیعت، خودش قاضی و هیئت منصفه است.
۰۴
شکاک باشید، سؤال مطرح کنید
طرح سوال جزء قابل اعتماد و صحیح تفکر علمی است. نیل در مورد فرآیندهای نهفته در شک اندیشی آگاهانه و نیز چگونگی ارزیابی اطلاعات علمی جدید صحبت می کند.
۰۵
گرایش فکری
شما به عنوان یک انسان مستعد پذیرش گرایش فکری هستید. نیل برخی از گرایشهای فکری متداول را تعریف کرده و روشن می کند که چکونه نیازهای خاص ما ممکن است در روش تحقیق ما از حقایق عینی دخیل باشند.
۰۶
آگاهی از گرایش فکری
نمود و گرایش فرهنگی بر روی رفتار ما با یکدیگر تأثیر می گذارد. اما تشخیص آنها از آنچه که تصورش را می کنیم مشکل تر است. نیل نمونه هایی از گرایش ها ی آگاهانه و نا آگاهانه فرهنگی ما را مثال می زند و توضیح می دهد که چگونه از آن ها پرهیز کنیم.
۰۷
سیستم های اعتقادی ما
هر سیستم شخصی و اعتقادی معتبر است که بر روی توانایی ما برای داشتن تفکر علمی تأثیر گذار است. نیل در مورد دو نمونه از این گرایش ها صحبت کرده و بیان می کند که چگونه اعتقادات درونی می توانند تأثیر علمی و اجتماعی شگرفی داشته باشند.
۰۸
معیار علمی: محاسبه نا معلوم ها
نیل یکی از موضوعات مورد علاقه خود را پیدا می کند: ارزیابی علمی. او دقت را از صحت مجزا می داند و مثالهایی می آورد تا شباهت های موجود در همه ارزیابی ها را بیان کند.
۰۹
ارتباطات: تنها صحیح بودن کافی نیست
ارتباط کافی با حقایق عینی به اندازه به کارگیری روش های علمی برای یافتن آنها مهم هستند. نیل منطق شخصی خود را برای داشتن این عقیده و برخی از ابزار ارتباطات را که دلخواه او هستند بیان می کند.
۱۰
مهیاشدن برای مخاطبین
جهت آمادگی برای مواجهه با مخاطب لازم است که اطلاعات دقیق در مورد کسانی که قرار است با آن ها حرف بزنید، داشته باشید. نیل طرز تلقی خود را از جمعیت شناسی بیان کرده و عنوان می کند که چگونه این پیام او تأثیر گذار خواهد بود.
۱۱
تاکتیک های ارتباطات
اطلاع از آنچه که مخاطب شما را هدایت می کند، می تواند شما را برای موفقیت در ارتباطات مهیا کند. نیل برخی «آیتم های ابزارهای کمری » که در هنگام گفتگو با گروهها به کار می گیرد، مرور می کند.
۱۲
القا کنجکاوی در مخاطب
ایجاد کنجکاوی، جزء ضروری ارتباط مؤثر است. نیل شرح می دهد که چگونه انتقال استراتژیک اطلاعات را به ابزار قوی در زراد خانه ارتباطی خود مبدل کنید.
۱۳
آینده جهان
نیل هیچ گاه تا به حال چگونگی آماده شدن خود را برای رویارویی عمومی عنوان نکرده بود. او آمادگی زیاد خود را که برای حضور در " Daily show " به همراه جان استوارت در خود ایجاد کرده بود، آشکار می سازد.

دانشجوها می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسترکلس نام وبسایت آموزش آنلاین است که از سال ۲۰۱۴ میلادی کار خود را با بهره گیری از ستاره های جهان جهت تولید آموزش هایی منحصر بفرد آغاز کرد. مسترکلاس، این وبسایت آموزش مجازی، در حوزه های سینما، آشپزی، نویسندگی، موسیقی، کسب و کار، کارآفرینی، فشن، عکاسی، فناوری و چندین زمینه ی دیگر به تولید آموزش پرداخته است. 
شما در مستر کلاس از حضور اساتیدی سرشناس مانند ناتالی پورتمن، مارتین اسکورسیزی، هاوارد شولتز، دیوید ممت، گوردون رمزی، سرنا ویلیامز و ده ها استاد بنام دیگر بهره خواهید برد.
مستر کلاس ایران تلاش می کند تا این محتوای ارزشمند را در قالب مسترکلاس فارسی با همان کیفیت و اصالت به دست شما هنرجویان، دانشجویان و فرهیختگان عزیز برساند.
امید است که در مسیر رشد و اعتلای دانش و فرهنگ ایران گامی مثبت برداشته باشیم.
۱۳۹۶-۱۳۹۹© مسترکلاس ایران
homecloud-downloadstarlicenseusercartspell-checklaptop-phonebubblediamondmagnifiercross-circlelayers