جستجو
سبد خرید
  • مسترکلاس ایران تلاشی است در جهت ارائه کلاس های آموزشی آنلاین از برترین های جهان به زبان فارسی
  • ترجمه تخصصی، کیفیت منحصر به فرد ویدئو ، دانلود نیم بها و پشتیبانی واقعی
  • تنها ارائه دهنده تخصصی و انحصاری مجموعه های آموزشی مسترکلاس
  • حفظ اصالت محتوا در برگردان فارسی با همکاری انجمن مترجمین ایران و انجمن زبان و ادبیات فارسی

ناتالی پرتمن

آموزش بازیگری

هر نقشی را شگفت انگیز ایفا کنید

ناتالی پرتمن دوران بازیگری خود را از ۱۲ سالگی آغاز کرد و تا پیش از ۳۰ سالگی برنده یک جایزه اسکار شد. او بعنوان یک بازیگر خودآموخته از تکنیک های شخصی خود برای خلق کارکترهایی قوی و پیچیده استفاده می کند. ناتالی در اولین کلاس آنلاین خود، عنصر اصلی یک اجرای بی نقص را در درجه اول هم حسی، جای دادن جزئیات زندگی واقعی در قالب نقش، و فرایند خلاقانه شخصی می داند. برای تاثیرگذارترین اجرای خود آماده شوید.

مشاهده قسمت اول

خرید مسترکلس

زیرنویس فارسی
۲۰ قسمت
۲:۳۷:۴۳ زمان
۱۰۰.۰۰۰ تومان

خرید مسترکلاس ناتالی پرتمن

پاک کردن
محصولات فیزیکی شامل هزینه ارسال خواهند شد.

چرا مسترکلاس ایران؟

ترافیک نیم بها

۵۰ درصد تخفیف برای دانلود از تمامی اپراتورها

کیفیت فوق العاده

اراپه ویدئوها با کیفیت Full HD

فیزیکی و دانلودی

ارائه محتوا به صورت لوح فشرده و به صورت فایل دانلودی

تنها عرضه کننده مسترکلس

مسترکلاس ایران فقط محصولات آموزشی MASTERCLASS را ارائه می نماید.

آموزش اورجینال

شرکت در یک دوره اورجینال را با ما تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی واقعی

پاسخگویی و تکریم دانشجو اولویت ماست.

ترجمه تخصصی

ترجمه حرفه ای توسط مترجمین آشنا به حوزه

گارانتی بازگشت وجه

۴۸ ساعت تضمین بازگشت هزینه پرداختی

برنامه درسی

۰۱
آشنایی با ناتالی پرتمن
با استاد جدید خود آشنا شوید: برنده جایزه اسکار ناتالی پرتمن. او بعنوان یک بازیگر خودآموخته مجموعه ای از تکنیک های شخصی برای خلق کارکترها و شکل دادن نوع اجرا گرد هم آورده، و اکنون قصد دارد آن ها را با شما به اشتراک بگذارد.
۰۲
آشنا شدن با کارکتر
برای اینکه بتوانید کاملا در قالب کارکتر جا بیافتید، ابتدا باید درکی جامع از خصوصیات شکل دهنده شخصیت قدرتمند آن داشته باشید. ناتالی به شما روش پی بردن به جزئیات شخصیت، ایجاد تقویم شخصی و تحلیل روابط تاثیرگذار کارکتر را به شما آموزش می دهد.
۰۳
شکل دادن کارکتر از طریق تحقیق
برای شکل دادن کارکتر منابع واقعی اهمیت بسیار زیادی دارند. ناتالی از فواید تحقیق تاریخی، مستند ها، و حتی ویدئوهای یوتیوب برای درک انگیزه ها و رفتار کارکتر ها صحبت می کند.
۰۴
شکل دادن حالات جسمانی کارکتر
برای شکل دادن حالات جسمانی کارکتر، باید از بدن خود استفاده کنید. ناتالی به شما برای پی بردن به حرکات و اعمال جسمانی مناسب کمک می کند، و علاوه بر این طرز صحیح استفاده از لباس های موجود در کمد و گریم را جهت قرار گرفتن در قالب نقش به شما می آموزد.
۰۵
بررسی موردی صحنه: ژست فیزیکی
ناتالی صحنه هایی از ایفای نقش بازیگرانی که برایش الهام بخش بوده اند با شما به اشتراک می گذارد، و به تجزیه و تحلیل نحوه استفاده آن ها از حرکات جسمانی برای بیان داستان شخصی کارکتر می پردازد.
۰۶
بررسی موردی:Black Swan
در این بررسی موردی، ناتالی در مورد نحوه آماده سازی برای ایفای نقش یک رقاص باله که درک خود را از واقعیت از دست داده در فیلم «Black Swan» صحبت می کند؛ او برای این نقش ماه ها با یک مربی باله تمرین کرده است.
۰۷
آماده سازی لهجه: تحقیق و تمرین
وقتی ناتالی برای نقشی که شامل یک زبان، گویش یا لهجه خارجی و بیگانه است آماده می شود، بعنوان اولین مرحله آماده سازی با معلم لهجه خود «تانیا بلومستین» تماس می گیرد. در این قسمت ناتالی و تانیا همراه با یکدیگر روش کاری خود برای شکل دادن لهجه یک کارکتر را شرح و ارائه می دهند.
۰۸
آماده سازی لهجه در فیلم «Jackie»
در این بررسی موردی، ناتالی و تانیا روش و طرز کار خود برای آماده سازی نقش ناتالی در فیلم «جکی» بعنوان بانوی اول جاکلین کندی را توضیح می دهند.
۰۹
کار روی صحنه
ناتالی تکنیک های خود برای کار روی صحنه را به اشتراک می گذارد. در این قسمت شما چگونگی برقراری ارتباط احساسی با همکاران، کنار آمدن با آسیب پذیری و خودآگاهی، و همینطور حفظ انرژی در یک روز کاری سخت و طولانی را می آموزید.
۱۰
اجرا مقابل دوربین
ناتالی پس از سال ها اجرا مقابل دوربین، اکنون به آنچه او را در رسیدن به بهترین حالت یاری می کند پی برده است. او روند شخصی کاری خود و همینطور نکات و توصیه های دیگری برای داشتن بهترین اجرا در مقابل دوربین را توضیح می دهد.
۱۱
کار با کارگردان ها
نوع رابطه ای که از همان ابتدا با کارگردان برقرار می کنید می تواند در اجرای موفقیت آمیز نقش به شما کمک کند. ناتالی طرز پیشبرد چنین رابطه ای و ارائه ایده های جدید به کارگردان را به شما آموزش می دهد.
۱۲
همکاری های موفق با کارگردانان
ناتالی در مورد برداشت های ارزشمند خود از همکاری با کارگردانان با استعداد و خبره ای همچون «دارن آرنوفسکی»، «مایک نیکولاس»، «آنتونی مینگلا» و «پابلو لارین» صحبت می کند.
۱۳
بررسی موردی: همکاری با ترنس مالیک
بر خلاف بسیاری دیگر از کارگردان هایی که ناتالی با آن ها همکاری داشته است، ترنس مالیک به هیچ وجه از قواعد مرسوم پیروی نمی کند. ناتالی آنچه از روش های خاص و غیر مرسوم کارگردان مورد تحسین خود آموخته است بیان می کند.
۱۴
ایفای نقش یک کارکتر واقعی
برای ایفای نقش یک شخصیت تاریخی نیاز به تحقیقاتی دقیق و گسترده در مورد هر دو جنبه شخصی و عمومی زندگی آن شخصیت دارید. ناتالی توضیح می دهد که چطور در عین پایبندی به واقعیت های موجود در مورد کارکتر، فضای لازم برای ابداع و خلاقیت را نیز ایجاد می کند.
۱۵
تکالیفی برای شکل دادن اجرا
ناتالی با ارائه تکالیفی بر اساس برخی از مشهورترین فیلم ها و اجراها، شما را برای اجرای تمرین هایی راهنمایی می کند تا بتوانید بوسیله آن به تحلیل مسیر یک کارکتر در داستان، تحقیق در مورد کارکتر و تشریح رویکرد کارگردان بپردازید.
۱۶
بداهه سازی
ناتالی بداهه سازی را فرصتی برای خلاقیت می داند. در این قسمت او به شما نحوه درگیر شدن با محیط، هوشیار ماندن نسبت به رویدادها، و فعالانه گوش دادن را آموزش می دهد.
۱۷
دمو: کار با دکور صحنه، وسایل صحنه و دوربین
ناتالی شما را به یک دکورصحنه نمونه می برد، و به سوالات مهمی که باید از طراح تولید و کارگردان بپرسید اشاره می کند. همچنین او نحوه کار با دکور صحنه، وسایل صحنه و دوربین را به شما می آموزد.
۱۸
ایفای نقش مقابل پرده سبز
ایفای نقش مقابل پرده سبز شما را وادار به استفاده صرف از تخیل و تصویر ذهنی خود می کند. در این قسمت، ناتالی نکاتی راجع به رویکرد مناسب به این چالش منحصر بفرد بیان می کند.
۱۹
توصیه هایی به بازیگران
ناتالی توصیه و نکاتی در مورد طرز صحیح مصاحبه دادن برای نقش، الهام گرفتن، دفاع از افرادی که با آن ها همکاری می کنید، و از همه مهم تر تقویت روحیه هنری تان به شما ارائه می دهد.
۲۰
هم حسی جاری
در آخرین قسمت از این مجموعه، ناتالی شما را پرداختن هرچه بیشتر به مهم ترین بخش بازیگری، یعنی هم حسی، تشویق می کند. او از شما می خواهد همچنان که در قالب کارکتر قرار می گیرید سرزنده و سرحال باشید و لذت بردن از ایفای نقش را در اولویت اول قرار دهید.

دانشجوها می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسترکلس نام وبسایت آموزش آنلاین است که از سال ۲۰۱۴ میلادی کار خود را با بهره گیری از ستاره های جهان جهت تولید آموزش هایی منحصر بفرد آغاز کرد. مسترکلاس، این وبسایت آموزش مجازی، در حوزه های سینما، آشپزی، نویسندگی، موسیقی، کسب و کار، کارآفرینی، فشن، عکاسی، فناوری و چندین زمینه ی دیگر به تولید آموزش پرداخته است. 
شما در مستر کلاس از حضور اساتیدی سرشناس مانند ناتالی پورتمن، مارتین اسکورسیزی، هاوارد شولتز، دیوید ممت، گوردون رمزی، سرنا ویلیامز و ده ها استاد بنام دیگر بهره خواهید برد.
مستر کلاس ایران تلاش می کند تا این محتوای ارزشمند را در قالب مسترکلاس فارسی با همان کیفیت و اصالت به دست شما هنرجویان، دانشجویان و فرهیختگان عزیز برساند.
امید است که در مسیر رشد و اعتلای دانش و فرهنگ ایران گامی مثبت برداشته باشیم.
۱۳۹۶-۱۳۹۹© مسترکلاس ایران
homecloud-downloadstarlicenseusercartspell-checklaptop-phonebubblediamondmagnifiercross-circlelayers