جستجو
سبد خرید
  • مسترکلاس ایران تلاشی است در جهت ارائه کلاس های آموزشی آنلاین از برترین های جهان به زبان فارسی
  • ترجمه تخصصی، کیفیت منحصر به فرد ویدئو ، دانلود نیم بها و پشتیبانی واقعی
  • تنها ارائه دهنده تخصصی و انحصاری مجموعه های آموزشی مسترکلاس
  • حفظ اصالت محتوا در برگردان فارسی با همکاری انجمن مترجمین ایران و انجمن زبان و ادبیات فارسی

میستی کاپلند

آموزش رقص باله

احساس را به زندگی وارد کنید

میستی کپلند، به عنوان اولین خانم رقاص اصلی آمریکایی-آفریقایی تبار در تئاتر باله آمریکا، تاریخ ساز شد. اکنون وی، یکی از تاثیر گذارترین رقاصان جهان است. او شما را به سالن رقص دعوت می کند تا زبان رقص و درک عمیق تری نسبت به باله را نشان دهد. از پلیه تا هم رقص ها، میستی به شرح تکنیک های خود پرداخته و به شما یاد می دهد که حرکت های خود را داشته باشید و آنچه که هستید باشید و رقصی انجام دهید که مختص شماست و تنها شما از پس آن برمی آیید.

مشاهده قسمت اول

خرید مسترکلس

زیرنویس فارسی
۱۷ قسمت
۱:۴۶:۳۷ زمان
۱۰۰.۰۰۰ تومان

خرید مسترکلاس میستی کاپلند

پاک کردن
محصولات فیزیکی شامل هزینه ارسال خواهند شد.

چرا مسترکلاس ایران؟

ترافیک نیم بها

۵۰ درصد تخفیف برای دانلود از تمامی اپراتورها

کیفیت فوق العاده

اراپه ویدئوها با کیفیت Full HD

فیزیکی و دانلودی

ارائه محتوا به صورت لوح فشرده و به صورت فایل دانلودی

تنها عرضه کننده مسترکلس

مسترکلاس ایران فقط محصولات آموزشی MASTERCLASS را ارائه می نماید.

آموزش اورجینال

شرکت در یک دوره اورجینال را با ما تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی واقعی

پاسخگویی و تکریم دانشجو اولویت ماست.

ترجمه تخصصی

ترجمه حرفه ای توسط مترجمین آشنا به حوزه

گارانتی بازگشت وجه

۴۸ ساعت تضمین بازگشت هزینه پرداختی

برنامه درسی

۰۱
معارفه: صاحب نیروی خود باشید
با آموزگار جدید خود، رقاص اصلی باله تئاتر آمریکا، میستی کاپلند، آشنا شوید میستی فلسفه ای را بیان می کند که یاریگر او در چالش ها بوده و عنوان می کند که چطور این کلاس می تواند به شما در کسب اعتماد به نفس و یک دیدگاه جدید کمک کند.
۰۲
انتقال تکنیک مهم
او تدریس خودرا با بیان اشتباهات گذشته اش آغاز می کند. او می گوید که چگونه با انتقادات کنار آمده و تغییر تکنیک خود را لازمه بازیابی نیرو و افزایش کیفیت در اجرا می داند.
۰۳
اجرا: رقص قوی سیاه
میستی می گوید که چطور کفش باله خود را آماده می کند و کدام نوع کفش را مناسب با چه اجرایی می داند. سپس او با گرم کردن در بار شروع کرده و یک اجرای انفرادی از رقص قوی سیاه به نمایش می گذارد.
۰۴
شروع بار: حرکات " Pliés and Tendus "
میستی اصول اولیه برای تنظیم درست اجرا را معرفی می کند و یک سرس تمرین ایستگاهی برای رقص " Pliés and Tendus " انجام می دهد.
۰۵
تکنیک بار: حرکت " Temps Lié "
میستی به منظور کمک به شما برای یادگیری اصول اولیه و آمادگی برای اجراهای بزرگتر مثل رقص عربی، یک سری حرکات تمرینی اجرا می کند که شامل تمرین " Temps Lié " و حقظ ثبات در هنگام انتقال وزن از یک طرف بدن به سمت دیگر است.
۰۶
تکنیک بار: " Ronds de Jambe "
میستی در یک اجرای پیشرفته، حرکاتی برای تمرین " Ronds de Jambe " انجام می دهد. این سری تمرینها شما را برای چرخش آماده می کند و به شما کمک می کند تا هم اصول اولیه را رعایت کنید و هم یک طراحی استادانه داشته باشید.
۰۷
واسازی اجرا: رقص قوی سیاه
تمام تکنیک های نشان داده شده در یک اجرای آهسته شده از رقص قوی سیاه توسط میستی پیاده می شوند. شما تماشاگر تنظیم درست میستی در پرش ها و چرخش ها خواهید بود.
۰۸
تکنیک استعداد هنری را تکمیل می کند
میستی به شما می گوید که چرا به کار گیری تکنیک اصلی در استودیو یاری گر شما در خلق اجراهای پویا می شود. او شما را تشویق می کند که از طریق حرکت، روایتگر یک داستان باشید.
۰۹
اجرا: رقص پدودو قوی سفید
تماشاگر اجرای " White Swan Pas de Deux " توسط میستی و هم رقص او، کالوین رویال سوم خواهید بود. میستی با بیان داستان دریاچه قو، بر اهمیت نقش رقاص و هم رقصش در خلق یک اجرای گیرا تأکید می کند.
۱۰
کارگروه هم رقص: پدودو قوی سفید
کالوین رویال سوم که یک سولوییست " تکنواز " در تئاتر باله آمریکا است در هنگام توضیح روش طراحی توسط میستی به وی ملحق می شود. اجرای دو نفره میستی و کالوین از یک قطعه را خواهید دید که به ندرت توسط دو رقاص سیاهپوست اجرا شده است.
۱۱
خلق اجراهای قوی
یک حضور قوی در صحنه، ریشه در ارتباط شما با مخاطب دارد. میستی شما را راهنمایی می کند تا با صداقت و شجاعت روی اجرای نقش متمرکز شوید و روی صحنه در لحظه بمانید.
۱۲
اجرا: رقص قطعه " اش " از کایل آبراهام
میستی، کایل آبراهام یک طراح رقص معاصر را معرفی کرده و قطعه او " Ash " را اجرا می کند تا تلفیق سبک های کلاسیک و مدرن را نشان دهد.
۱۳
کارگروه طراحی رقص: تمرین قطعه " اش "
میستی شما را به یک جلسه تمرینی توسط کایل آبراهام می برد تماشاگر هم رقصی میستی و کایل خواهید بود تا داستان خوابیده در پشت این رقص را کشف کنید و طراحی این رقص را از دیدگاه میستی استخراج کنید، طرحی که به نظر میستی بسیار طبیعی است. او دیدگاه آبراهام را در این رقص می ستاید.
۱۴
کار با طراحان رقص
میستی در سالها کار و تجربه که در تئاتر باله داشته است با طراحان مختلفی از جمله دبی آلن، الکسی راتماسکی و تویلا تارپ همکاری داشته است.
۱۵
تکامل سبک رقص پرنسس
میستی اهمیت استاد را ذکر می کند و بیان می کند که خود او توسط راون ویل کینسون، یکی از نخستین بالرین های سیاهپوست که صاحب امتیاز یک شرکت بزرگ رقص است حمایت شده است. کالوین نیز از حمایت میستی از خودش صحبت می کند.
۱۶
ارزش مربی
میتی اهمیت استاد را ذکر می کند و بیان می کند که خود او توسط راون ویل کینسون ،یکی از نخستین بالرین های سیاهپوست که صاحب امتیاز یک شرکت بزرگ رقص، چگونه حمایت شده است. کالوین نیز از تجربه خود به عنوان یکی از هنرآموزان میستی صحبت می کند.
۱۷
تنوع گنجایش باله
میستی از آنچه که به صورت تخصصی به باله تزریق شده، امیدوار است و او از شما می خواهد که فعالانه در مبحث تنوع بخشیدن به رقص دخیل باشید تا قالب تحمیل شده بر رقص را تغییر دهید.

دانشجوها می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسترکلس نام وبسایت آموزش آنلاین است که از سال ۲۰۱۴ میلادی کار خود را با بهره گیری از ستاره های جهان جهت تولید آموزش هایی منحصر بفرد آغاز کرد. مسترکلاس، این وبسایت آموزش مجازی، در حوزه های سینما، آشپزی، نویسندگی، موسیقی، کسب و کار، کارآفرینی، فشن، عکاسی، فناوری و چندین زمینه ی دیگر به تولید آموزش پرداخته است. 
شما در مستر کلاس از حضور اساتیدی سرشناس مانند ناتالی پورتمن، مارتین اسکورسیزی، هاوارد شولتز، دیوید ممت، گوردون رمزی، سرنا ویلیامز و ده ها استاد بنام دیگر بهره خواهید برد.
مستر کلاس ایران تلاش می کند تا این محتوای ارزشمند را در قالب مسترکلاس فارسی با همان کیفیت و اصالت به دست شما هنرجویان، دانشجویان و فرهیختگان عزیز برساند.
امید است که در مسیر رشد و اعتلای دانش و فرهنگ ایران گامی مثبت برداشته باشیم.
۱۳۹۶-۱۳۹۹© مسترکلاس ایران
homecloud-downloadstarlicenseusercartspell-checklaptop-phonebubblediamondmagnifiercross-circlelayers