جستجو
سبد خرید
  • مسترکلاس ایران تلاشی است در جهت ارائه کلاس های آموزشی آنلاین از برترین های جهان به زبان فارسی
  • ترجمه تخصصی، کیفیت منحصر به فرد ویدئو ، دانلود نیم بها و پشتیبانی واقعی
  • تنها ارائه دهنده تخصصی و انحصاری مجموعه های آموزشی مسترکلاس
  • حفظ اصالت محتوا در برگردان فارسی با همکاری انجمن مترجمین ایران و انجمن زبان و ادبیات فارسی

مالکوم گلدول

آموزش نویسندگی

دگرگون کردن حالت عادی

هم اکنون در کلاس نویسندگی مالکولم گلدول شرکت کنید. مالکوم گلدول یک نویسنده انگلیسی است که ۳۶ سال در زمینه نویسندگی غیرداستانی و ژورنالیسم فعالیت داشته است. او از سال ۱۹۹۶ تاکنون به مدت ۲۰ سال برای مجله خوش نام نیویورکر به نویسندگی پرداخته. همچنین وی طی دوران حرفه ای خود ۵ عنوان کتاب نوشته و منتشر کرده است.

مشاهده قسمت اول

خرید مسترکلس

زیرنویس فارسی
۲۴ قسمت
۴:۵۴:۳۲ زمان
۱۰۰.۰۰۰ تومان

خرید مسترکلاس مالکوم گلدول

پاک کردن
محصولات فیزیکی شامل هزینه ارسال خواهند شد.

چرا مسترکلاس ایران؟

ترافیک نیم بها

۵۰ درصد تخفیف برای دانلود از تمامی اپراتورها

کیفیت فوق العاده

اراپه ویدئوها با کیفیت Full HD

فیزیکی و دانلودی

ارائه محتوا به صورت لوح فشرده و به صورت فایل دانلودی

تنها عرضه کننده مسترکلس

مسترکلاس ایران فقط محصولات آموزشی MASTERCLASS را ارائه می نماید.

آموزش اورجینال

شرکت در یک دوره اورجینال را با ما تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی واقعی

پاسخگویی و تکریم دانشجو اولویت ماست.

ترجمه تخصصی

ترجمه حرفه ای توسط مترجمین آشنا به حوزه

گارانتی بازگشت وجه

۴۸ ساعت تضمین بازگشت هزینه پرداختی

برنامه درسی

۰۱
با استاد خود آشنا شوید
نویسنده ای پر فروش و یکی از پرسابقه ترین نویسندگان نشریه معتبر «نیویورکر» ، مالکوم گلدول. مالکوم اشاره ای به آنچه در این کلاس برایتان در نظر گرفته می کند و ایده ی نوشتن بعنوان یک ندای درونی را بررسی می کند.
۰۲
شکل دادن ساختار روایی: یک پازل ناقص
مالکوم عاشق مباحث ناقص است، چرا که مباحث و مطالب بی نقص و کامل بیش از حد واضح و کسل کننده هستند. با روش مالکوم برای قرار دادن یک پازل با پایان باز در داستانش «The Ketchup Conundrum» آشنا شوید.
۰۳
نگه داشتن مخاطب: ابزارهای درگیر نگه داشتن
داده ها و اطلاعات بخش مهمی از داستان های مالکوم هستند. با سه روش مالکوم برای کمک به هضم داده ها توسط خواننده ها و درگیر نگه داشتن آن ها با ایده های پیچیده در نوشته هایش آشنا شوید.
۰۴
نگه داشتن مخاطب: کنترل کردن اطلاعات
روش استفاده از غافلگیری ها، بازی های حدسی و تعلیق برای دعوت مخاطب به تفحص در داستان خود را بیاموزید.
۰۵
تحقیق
مالکوم اصول اساسی خود برای پرده برداشتن از ایده ای فوق العاده برای یک داستان از طریق تحقیق را آموزش می دهد.
۰۶
انتخاب داستان
چه چیز باعث می شود داستان ارزش پیگیری را داشته باشد؟ مالکوم از معیارهای خود برای انتخاب یک داستان منحصر بفرد و اولین گام ها برای توسعه چنین داستانی صحبت می کند.
۰۷
توسعه دادن داستان
با روش مالکوم برای توسعه و پرورش ایده ی داستان، و سنجش ایده های جدید از طریق خانواده و دوستان آشنا شوید.
۰۸
توسعه دادن داستان: کلمات مشابه
مالکوم با استفاده از نمونه هایی همچون «David & Goliath» و «What the Dog Saw» به شما نحوه پی بردن به الگوها و برقرار کردن ارتباط بین ایده هایی که به نظر بی ربط می رسند را آموزش می دهد.
۰۹
مصاحبه کردن
مصاحبه عنصری اساسی برای شکل دادن یک کارکتر در نوشته های غیرداستانی است. مالکوم به شما نحوه انجام یک مصاحبه در راستای پی بردن به حقایق منحصر بفرد و جذاب در مورد شخصیت مد نظر را آموزش می دهد.
۱۰
کارکترها: توصیفات
مالکوم به تجزیه و تحلیل دو مورد از نوشته های خود، یکی از نوشته هایش برای نیویورکر و یکی برای ژورنال پزشکی، می پردازد تا طرز جان بخشیدن به یک کارکتر را به شما آموزش دهد.
۱۱
کارکترها: شکل دادن یک دنیا
اگر برای توصیف یک کارکتر دو گزینه ی توصیف از طریق ظاهر و شمایل یا وسایل موجود در اتاق خواب وجود داشته باشد، مالکوم گزینه دوم را انتخاب خواهد کرد. طرز شکل دادن یک کارکتر با استفاده از چیدمان پیرامون و اعمال وی را بیاموزید.
۱۲
بررسی موردی کارکتر: The Pitchman
به عقیده مالکوم زمان پرده برداشتن از یک داستان به اندازه جذابیت خود داستان اهمیت دارد. او این ایده را با نگاهی عمیق به یکی از کارکترهای مورد علاقه اش، Ron Popeil، توضیح می دهد.
۱۳
شکل دادن ساختار زبان
با طرز استفاده مالکوم از طول جملات با نشانه گذاری ها برای هدایت خواننده در راستای درک ایده های پیچیده آشنا شوید.
۱۴
اصطلاحات مخصوص
مالکوم با استفاده از یکی از مقاله هایش برای نیویورکر با موضوع تست یک داروی جدید بعنوان مثال، به شما نشان می دهد که چگونه با بکار بردن اصلاحات مخصوص یک صنف می توانید مخاطب را درگیر کنید.
۱۵
لحن و آهنگ صدا
مالکوم با آوردن نمونه هایی از کتاب خود «دیوید و گولیاث» و همینطور پرسش و پاسخ های عمومی اش، به توضیح نحوه تنظیم لحن متناسب با جامعه مخاطب کتاب یا نوشته مد نظر می پردازد.
۱۶
طنز و حزن
به عقیده مالکوم خویشتن داری برای ایجاد احساسات واقعی عاملی ضروری است. نحوه استفاده از طنز و حزن جهت ایجاد ارتباطی عمیق با خوانندگان را بیاموزید.
۱۷
بررسی موردی: زبان و حس در «Something Borrowed»
مالکوم با استفاده از مقاله ی خود «Something Borrowed» بعنوان نمونه، نحوه استفاده از زبان و احساسات را برای شکل دادن یک ساختار روایی تاثیرگذار نشان می دهد.
۱۸
تیترها
به عقیده مالکوم تیتر یا عنوان عامل اصلی جلب توجه است. طرز نوشتن عناوین و تیترهای تاثیرگذاری که بیانگر احساسات خواننده تان باشند را بیاموزید.
۱۹
پیش نویس ها و بازبینی ها
رساندن یک نوشته به مرحله نهایی یک فرایند طولانی است. مالکوم شما را با روش خود، از پیش نویس اول تا ویرایش نهایی، آشنا می کند.
۲۰
وقتی داستان شما در جهان عرضه می شود
وقتی داستان شما منتشر شود، دنیا به آن واکنش نشان خواهد داد. توصیه های مالکوم برای ارتقاء سطح کاری، سر و کار داشتن با منتقدین و آنچه باید در صورت سوء برداشت خواننده از نوشته تان انجام دهید را بشنوید.
۲۱
کار بعنوان یک نویسنده
توصیه های الهام بخش مالکوم در مورد شروع کار بعنوان یک نویسنده و ادامه دوران کاری خود بعنوان یک نویسنده حرفه ای را بشنوید.
۲۲
چگونه بخوانید
به عقیده مالکوم اگر یک خواننده خوب نباشید هرگز یک نویسنده خوب نخواهید شد. با راهبردهای مالکوم برای تبدیل شدن به یک خواننده با دید انتقادی آشنا شوید.
۲۳
آثار چه کسی را بخوانید
مالکوم به بررسی نقاط قوت بعضی از نویسنده های مورد علاقه خود می پردازد:Lee Child،David Epstein،Michael LewisوJanet Malcolm
۲۴
نتیجه گیری: نظریه ای برای ذهن های دیگر
مالکوم آخرین صحبت های خود را در مورد هدف حقیقی نوشته های غیر داستانی بیان می کند.

دانشجوها می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسترکلس نام وبسایت آموزش آنلاین است که از سال ۲۰۱۴ میلادی کار خود را با بهره گیری از ستاره های جهان جهت تولید آموزش هایی منحصر بفرد آغاز کرد. مسترکلاس، این وبسایت آموزش مجازی، در حوزه های سینما، آشپزی، نویسندگی، موسیقی، کسب و کار، کارآفرینی، فشن، عکاسی، فناوری و چندین زمینه ی دیگر به تولید آموزش پرداخته است. 
شما در مستر کلاس از حضور اساتیدی سرشناس مانند ناتالی پورتمن، مارتین اسکورسیزی، هاوارد شولتز، دیوید ممت، گوردون رمزی، سرنا ویلیامز و ده ها استاد بنام دیگر بهره خواهید برد.
مستر کلاس ایران تلاش می کند تا این محتوای ارزشمند را در قالب مسترکلاس فارسی با همان کیفیت و اصالت به دست شما هنرجویان، دانشجویان و فرهیختگان عزیز برساند.
امید است که در مسیر رشد و اعتلای دانش و فرهنگ ایران گامی مثبت برداشته باشیم.
۱۳۹۶-۱۳۹۹© مسترکلاس ایران
homecloud-downloadstarlicenseusercartspell-checklaptop-phonebubblediamondmagnifiercross-circlelayers