جستجو
سبد خرید
  • مسترکلاس ایران تلاشی است در جهت ارائه کلاس های آموزشی آنلاین از برترین های جهان به زبان فارسی
  • ترجمه تخصصی، کیفیت منحصر به فرد ویدئو ، دانلود نیم بها و پشتیبانی واقعی
  • تنها ارائه دهنده تخصصی و انحصاری مجموعه های آموزشی مسترکلاس
  • حفظ اصالت محتوا در برگردان فارسی با همکاری انجمن مترجمین ایران و انجمن زبان و ادبیات فارسی

جاد آپاتو

آموزش کمدی

کمدی را جدی بگیرید

این مجموعه ۳۲ قسمتی مخصوص کسانی که می خواهند چیزهایی در مورد کمدی بدانند؛ راجع به ساختن آن، کارگردانی آن، نوشتن آن و حتی اجرای آن. جاد آپاتو در این مجموعه هرآنچه می داند به شما ارائه می دهد زیرا به گفته خودش تنبل تر و کم حافظه تر از آن است که بخش هایی از اطلاعاتش را نزد خود نگه داشته و فاش نسازد. او به مخاطبان این کلاس توصیه می کند تنبلی را کنار گذاشته، شروع به یادداشت برداری کرده و فیلم هایش را تماشا کنند تا شاید این کلاس تحولی در زندگی آنان باشد.

مشاهده قسمت اول

خرید مسترکلس

زیرنویس فارسی
۳۲ قسمت
۶:۳۴:۲۲ زمان
۱۰۰.۰۰۰ تومان

خرید مسترکلاس جاد آپاتو

پاک کردن
محصولات فیزیکی شامل هزینه ارسال خواهند شد.

چرا مسترکلاس ایران؟

ترافیک نیم بها

۵۰ درصد تخفیف برای دانلود از تمامی اپراتورها

کیفیت فوق العاده

اراپه ویدئوها با کیفیت Full HD

فیزیکی و دانلودی

ارائه محتوا به صورت لوح فشرده و به صورت فایل دانلودی

تنها عرضه کننده مسترکلس

مسترکلاس ایران فقط محصولات آموزشی MASTERCLASS را ارائه می نماید.

آموزش اورجینال

شرکت در یک دوره اورجینال را با ما تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی واقعی

پاسخگویی و تکریم دانشجو اولویت ماست.

ترجمه تخصصی

ترجمه حرفه ای توسط مترجمین آشنا به حوزه

گارانتی بازگشت وجه

۴۸ ساعت تضمین بازگشت هزینه پرداختی

برنامه درسی

۰۱
آشنایی با استاد جدیدتان
با استاد جدید خود آشنا شوید: نویسنده، کارگردان، تهیه کننده و اعجوبه ی استندآپ کمدی، جاد آپاتو. جاد در اولین جلسه از کلاس خود در مورد آنچه خواهید آموخت، دلیل برگزاری این مسترکلاس، و اینکه چرا اکنون بیش از هر زمان دیگری به کمدی نیاز داریم صحبت می کند.
۰۲
سرگذشت جاد
جاد داستان ها و درس هایی که از یک عمر فعالیت در زمینه کمدی آموخته را به اشتراک می گذارد. از علاقمند شدنش به کمدی، مصاحبه با اسطوره های کودکی اش، و تبدیل شدن از یک ظرف شور به سازنده فیلم های پرفروش هالیوودی بشنوید.
۰۳
نوشتن استند آپ کمدی
نظریه جاد در مورد استندآپ کمدی بسیار ساده است: هرچه بیشتر راجع به مسائل شخصی صحبت کنید، بامزه تر هستید. راه و روش پیدا کردن، نوشتن و بهسازی مطالب بسیار خنده دار بر اساس تجربه های شخصی تان را بیاموزید.
۰۴
اجرای استندآپ کمدی
اجازه ندهید استرس یا بی تجربگی مانع قدم گذاشتن شما روی صحنه شود. جاد به شما آموزه هایی در مورد درگیر کردن تماشاچیان، غلبه بر ترس روی صحنه و پی بردن به ارزش هر اجرا ارائه می دهد.
۰۵
تبدیل زندگی به داستان
بسیاری از خنده دار ترین و به یادماندنی ترین داستان های جاد برگرفته از زندگی شخصی اش هستند. اما زندگی واقعی تنها یک عنصر تشکیل دهنده است. جاد روش هایی برای بررسی زندگی شخصی تان، تشخیص لحظات خنده دار، و استفاده از آن ها بعنوان نقطه عطف داستان های کمدی به شما آموزش می دهد.
۰۶
بررسی موردی: تبدیل زندگی به داستان
جاد پس از بررسی دو پروژه که برگرفته از زندگی شخصی هستند، آموزه هایی ارزشمند در مورد چگونگی خلق داستان هایی خنده دار، دلنشین و درگیر کننده ارائه می دهد.
۰۷
خلق خط داستانی کمدی
به عقیده جاد هنگام نوشتن باید کمدی خود را همانند یک درام در نظر بگیرید. در این قسمت او روش خود برای وارد کردن عنصر روح و طنز به هرآنچه می نویسد را آموزش می دهد.
۰۸
شکل دادن فیلم ها، بخش ۱
جاد روش خود برای رمزگشایی از ساختار داستان را آموزش داده و قالب ابتدایی مورد استفاده در بسیاری از پروژه هایش را به اشتراک می گذارد.
۰۹
شکل دادن فیلم ها، بخش ۲
جاد به شما چگونگی نهایت بهره گیری از صحنه های آغازین و استفاده از «صحنه های مجزا» جهت کسب حداکثر تاثیر کمدی را به شما آموزش می دهد.
۱۰
فرایند نوشتن: پیش نویس اولیه
جاد به توضیح گام به گام فرایند خود برای روی کاغذ آورد ایده های صحنه، خلق طرح داستان، و مقرر ساختن اهداف منطقی برای پیش نویس اولیه می پردازد.
۱۱
عادات نوشتن
پر کردن یک کاغذ سفید حتی برای جاد هم فرایندی ترسناک است. با عادات جاد برای پیدا کردن روند و سپردن کنترل به ذهن خلاق آشنا شوید.
۱۲
کارکتر، بخش ۱
در قلب هر کمدی فوق العاده، کارکترهایی شگفت انگیز وجود دارند. جاد از یکی از ابزارهای سری خود هنگام جست و جو به دنبال منبع الهام برای کارکتر پرده برمی دارد. علاوه بر این او به شما خلق کارکترهایی گیرا، قابل باور و بامزه را از طریق مسائل روانشناختی، نفسانی و احساسی آموزش می دهد.
۱۳
کارکتر، بخش ۲
بیاموزید که چطور با طراحی محیطی مناسب و حضور قدرتمند کارکتر در آن ها می توانید بیش ترین حالت طنز را از کارکترهای خود بگیرید.
۱۴
دیالوگ
همیشه یک شوخی واقعی برای مخاطب جذاب تر است. بیاموزید که چطور از مقاصد، ترس ها و عناصر شخصیتی کارکتر برای خلق دیالوگ هایی واقع گرایانه و بامزه استفاده کنید .
۱۵
نکاتی در مورد نوشتن برای تلوزیون
نوشتن یک فصل کامل سریال برای تلوزیون فرایندی طاقت فرسا است. جاد به شما نشان می دهد که چطور با نوشتن در این قالب منحصر بفرد آشنا شوید، و همراه با همکاران خود یک خط داستانی برای یک فصل کامل را شکل دهید.
۱۶
کار روی فیلمنامه ها، بخش ۱
همکاری جنبه ای اساسی از فرایند خلاقانه جاد است. بیاموزید که چطور می توانید با استفاده از داده های بدست آمده از دوستان و همکاران خود پروژه های خود را به سطح بالاتری ببرید.
۱۷
کار روی فیلمنامه، بخش ۲
مهم ترین بخش در فیلمنامه نویسی، بازنویسی است. جاد به بررسی نقش بنیادین بازنویسی ها در پروژه هایش و اینکه چطور آنقدر نوشته اش را بهسازی می کند تا به تصویر ذهنی مد نظر برسد می پردازد.
۱۸
انتخاب بازیگر
انتخاب بازیگر عنصری اساسی برای جان بخشیدن به یک کارکتر است. جاد فرایند خود برای پیدا کردن بازیگران مناسب و اجرای تست های بازیگری بطوری که فرد را ترغیب به بداهه سازی و همکاری کند را توضیح می دهد.
۱۹
کار با بازیگران
جاد راه و روش خود برای کار با بازیگران را توضیح داده و روش های مورد استفاده اش برای گرفتن بهترین بازی از آن ها را نشان می دهد .
۲۰
توصیه هایی برای بازیگران
روش هایی برای مبهوت کردن مصاحبه کنندگان در تست بازیگری بعدی خود بیاموزید. جاد به توضیح باید ها و نباید ها برای بازیگرانی که نقش های جدید را امتحان می کنند می پردازد.
۲۱
کارگردانی: لحن
مهم ترین نکته در کارگردانی کمدی ایجاد و حفظ لحن و آهنگ مختص خودتان است. جاد در این قسمت به بررسی اجزاء اساسی فیلمسازی پرداخته و در مورد مراحل لازم جهت انتقال تصویر ذهنی مد نظر به همکارانتان توضیح می دهد.
۲۲
کارگردانی: ساختن کمدی
هیچ دلیلی برای نساختن چیزی وجود ندارد. جاد به رمزگشایی فرایند کارگردانی پرداخته، در مورد اینکه چطور به خود فیلمسازی آموخته توضیح می دهد و قواعدی به شما آموزش می دهد که بتوانید به کمک آن همیشه چیزی که مد نظر دارید را ضبط کنید.
۲۳
کارگردانی: تولید
جاد به توضیح در مورد مهم ترین جنبه های فیلمسازی، از بودجه گرفته تا زمانبندی و مدیریت یک گروه می پردازد و توصیه هایی برای مواجهه با هریک از آن ها ارائه می دهد.
۲۴
بررسی های موردی: بداهه سازی
جاد با استفاده از بعضی صحنه های مورد علاقه اش بعنوان نمونه، نشان می دهد که چطور می توان با استفاده از بداهه سازی تعامل هایی خنده دار و قابل باور بین کارکترها را ضبط کرد.
۲۵
تکامل یک صحنه: Knocked Up
خیلی چیزها از فیلمنامه تا روی صحنه تغییر می کنند. در این قسمت جاد نگاهی دقیق به یکی از صحنه های Knocked Upخواهد داشت و نشان می دهد که چطور خود و بازیگرانش توانستند کلمات نوشته شده ی او را جان ببخشند.
۲۶
تدوین و تست فیلم ها، بخش ۱
جاد توصیه هایی در مورد تدوین فیلم ها ارائه داده و نشان می دهد که چطور می توانید از فرایند تست کردن جهت تاثیرگذارتر و بامزه تر کردن پروژه های خود استفاده کنید.
۲۷
تدوین و تست فیلم ها، بخش ۲
جاد به تفحص در مورد چگونگی بهبود پروژه ها از طریق تست کردن پرداخته و توصیه هایی حرفه ای در مورد حصول حداکثر طنز از صحنه ها ارائه می دهد.
۲۸
موسیقی در کمدی
یک موسیقی متن بد می تواند فیلم را نابود کند. با برخی از اشتباهات رایج در موسیقی فیلم کمدی آشنا شده و نحوه اجتناب از آن ها را بیاموزید.
۲۹
ارائه
همه باید پروژه خود را خوب ارائه دهند، حتی جاد آپاتو. جاد در مورد آنچه هنگام شنیدن ارائه ی یک پروژه به آن دقت می کند توضیح داده و تکنیک هایی که شخصا هنگام ارائه ی یک پروژه از آن ها استفاده می کند را آموزش می دهد.
۳۰
موفقیت در صنعت برنامه های نمایشی
صنعت برنامه های نمایشی عرصه ای رقابتی است. در این قسمت جاد به توضیح کارهایی که می توانید برای شاخص و موفق شدن در این صنعت انجام دهدی می پردازد.
۳۱
زندگی در دنیای کمدی
جاد توصیه ها و نصیحت هایی برای افرادی که به دنبال زندگی در دنیای کمدی هستند ارائه می دهد.
۳۲
جمع بندی کلاس
جاد کلاس خود را با چند توصیه پایانی به اتمام می رساند: ریسک پذیر باشید، جرأت بروز دادن خود را داشته باشید، و شروع به نوشتن جوک کنید؛ چون او قرار نیست برای شما جوک بنویسد.

دانشجوها می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسترکلس نام وبسایت آموزش آنلاین است که از سال ۲۰۱۴ میلادی کار خود را با بهره گیری از ستاره های جهان جهت تولید آموزش هایی منحصر بفرد آغاز کرد. مسترکلاس، این وبسایت آموزش مجازی، در حوزه های سینما، آشپزی، نویسندگی، موسیقی، کسب و کار، کارآفرینی، فشن، عکاسی، فناوری و چندین زمینه ی دیگر به تولید آموزش پرداخته است. 
شما در مستر کلاس از حضور اساتیدی سرشناس مانند ناتالی پورتمن، مارتین اسکورسیزی، هاوارد شولتز، دیوید ممت، گوردون رمزی، سرنا ویلیامز و ده ها استاد بنام دیگر بهره خواهید برد.
مستر کلاس ایران تلاش می کند تا این محتوای ارزشمند را در قالب مسترکلاس فارسی با همان کیفیت و اصالت به دست شما هنرجویان، دانشجویان و فرهیختگان عزیز برساند.
امید است که در مسیر رشد و اعتلای دانش و فرهنگ ایران گامی مثبت برداشته باشیم.
۱۳۹۶-۱۳۹۹© مسترکلاس ایران
homecloud-downloadstarlicenseusercartspell-checklaptop-phonebubblediamondmagnifiercross-circlelayers