جستجو
سبد خرید
  • مسترکلاس ایران تلاشی است در جهت ارائه کلاس های آموزشی آنلاین از برترین های جهان به زبان فارسی
  • ترجمه تخصصی، کیفیت منحصر به فرد ویدئو ، دانلود نیم بها و پشتیبانی واقعی
  • تنها ارائه دهنده تخصصی و انحصاری مجموعه های آموزشی مسترکلاس
  • حفظ اصالت محتوا در برگردان فارسی با همکاری انجمن مترجمین ایران و انجمن زبان و ادبیات فارسی

جف گودبی و ریچ سیلوراستین

آموزش تبلیغات و خلاقیت

بزرگترین ایده‌های فرداها را خلق کنید

جف گودبی و ریچ سیلوراستین، به عنوان مغز متفکر پشت کمپین تبلیغاتی «شیر دارید؟»، کمپین مارمولک شرکت بادوایزر، و بی‌شمار تبلیغ دیگر که توانسته‌اند در دل فرهنگ عامه نفوذ کنند، هرگز دست از تصور کردن احتمالات مختلف برای تبلیغات برنمی‌دارند. هم اکنون آن‌ها تصمیم گرفته‌اند که با شما نحوه ساخت تبلیغات دل‌ربا و ظریف را به اشتراک بگذارند. یاد بگیرید که چگونه به ایده‌های خوب دست پیدا کنید، چگونه داستان‌های خنده‌دار و درگیر کننده تعریف کنید و چگونه در ارائه بعدی ایده‌های خود همه را مبحوت کنید.

مشاهده قسمت اول

خرید مسترکلس

زیرنویس فارسی
۱۸ قسمت
۲:۲۵:۲۴ زمان
۱۰۰.۰۰۰ تومان

خرید مسترکلاس جف گودبی و ریچ سیلوراستین

پاک کردن
محصولات فیزیکی شامل هزینه ارسال خواهند شد.

چرا مسترکلاس ایران؟

ترافیک نیم بها

۵۰ درصد تخفیف برای دانلود از تمامی اپراتورها

کیفیت فوق العاده

اراپه ویدئوها با کیفیت Full HD

فیزیکی و دانلودی

ارائه محتوا به صورت لوح فشرده و به صورت فایل دانلودی

تنها عرضه کننده مسترکلس

مسترکلاس ایران فقط محصولات آموزشی MASTERCLASS را ارائه می نماید.

آموزش اورجینال

شرکت در یک دوره اورجینال را با ما تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی واقعی

پاسخگویی و تکریم دانشجو اولویت ماست.

ترجمه تخصصی

ترجمه حرفه ای توسط مترجمین آشنا به حوزه

گارانتی بازگشت وجه

۴۸ ساعت تضمین بازگشت هزینه پرداختی

برنامه درسی

۰۱
با مربی جدید خود ملاقات کنید: جف گودبی و ریچ سیلوراستین
با جف گودبی و ریچ سیلوراستین ملاقات کنید، موسسان آژانس تبلیغاتی اسطوره‌ای گودبی- سیلوراستین و شرکا. جف و ریچ خود را معرفی می‌کنند و شرایط را برای برگزاری کلاس محیا می‌کنند.
۰۲
ما چه کسانی هستیم و چگونه به اینجا رسیدیم
جف و ریچ به اعماق داستان‌های شخصی خود و موارد تاثیر گذاری که منجر به شکل گیری آن‌ها شد سفر می‌کنند. آن‌ها اولین پژوه‌ای خود با یکدیگر را تشریح می‌کنند: کمپین تبلیغاتی شرکت “Oakland A’s”که برای آن با جوایز بسیاری همراه بود.
۰۳
خلق چیزی از هیچ چیز
جف و ریچ، در اوایل همکاری خود، از بودجه ناچیز خود حداکثر بهره را بردند تا کاری خلق کنند که توجه جهانیان را به خود جلب کرد. آن‌ها ما را در مسیری که منجر به خلق تبلیغات برای فستیوال فیلم “Mill Valley”، روزنامه سان‌فرانسیسکو اگزماینر و رستوران “Chevys Fresh Mex” شد همراهی می‌کنند.
۰۴
شیر دارید؟!
جف و ریچ تاریخچه کمپین تبلیغاتی «شیر دارید؟» را برای شما تشریح می‌کنند: از بدو ایجاد ایده‌ها تا جزییات پشت صحنه کمپینی که منجر به خلق ویدئوی تبلیغاتی نمادین و معروف «شیر دارید؟» شد.
۰۵
چگونه تبلیغی خلق کنیم که در بطن فرهنگ جریان دارد: سه روش درگیر شدن با آن
یاد بگیرید که برای دست یافتن به ایده‌های مختلف چگونه به جهان اطراف خود گوش فرا دهید. جف و ریچ ریشه‌های کمپین‌ تبلیغاتی «من عاشق این بازی هستم» برای NBA، کمپین تبلیغاتی فریاد برای شرکت “SEGA”، و کمپین تخته اسکیت “Nike” را برای شما تشریح می‌کنند.
۰۶
کارکردن با برندهای مختلف
جف و ریچ با مثال زدن کمپین‌های تبلیغاتی ساتورن و بودوایزر، به کند و کاو راهبردها برای درگیر کردن مشتری می‌پردازند، از جمله نحوه شنیدن و به چالش کشیدن آن‌ها. بانی ون، سرپرست بخش راهبردی شرکت، تصمیم خود را برای حضور شخصیت “E.T.”در کمپین تبلیغاتی کامکست تشریح می‌کند.
۰۷
قواعد گودبی برای ایجاد خرابکاری‌ها خلاقانه
جف معتقد است که تبلیغ همانند وندالیسم است. او قواعد خود را برای ایجاد وندالیسم خلاقانه با شما به اشتراک می‌گذارد. از جمله این موارد: همانند سازی یا دزدی ایده نکنید؛ به سمت هیجان بروید و در جست و جوی شهرت باشید.
۰۸
چگونه داستانی را در۳۰ ثانیه تعریف کنیم
دو تکنیک برای طرح بندی یک تبلیغ، قبل از روی صحنه بردن آن را بیاموزید.
۰۹
مرحله ساخت و تولید: نوشتن، طراحی و جهت‌دهی
جف و ریچ در مورد رویکرد خود به سه شاخه کاری بسیار حیاتی برای موفقیت در جهان تبلیغات صحبت می‌کنند. این سه شاخه کاری شامل نوشتن، طراحی کردن و مدیریت خلاق است.
۱۰
آیا به اندازه کافی خنده‌دار هست؟
شوخ طبعی خریدار دارد! جف و ریچ دلیل آن را توضیح می‌دهند و در ادامه نیز در مورد نحوه به کارگیری شوخی و طنز در کارهایشان صحبت می‌کنند. از جمله در مورد تبلیغ‌ «کوین بیکون» برای شرکت “Logitech” و تبلیغ «غریب بدون نوشیدنی» برای شرکت “Budweiser”.
۱۱
این ایده خوبه ولی به خرد کسی نمی‌ره: عرضه ایده‌های دیوانه‌وار
شما چگونه ایده‌های خود را عرضه می‌کنید و چگونه آن‌ها را در اختیار مشتری قرار می‌دهید؟ جف و ریچ تاکتیک‌های خود را در این زمینه برای شما آشکار می‌کنند.
۱۲
کالبد یک کمپین تبلیغاتی
به پشت پرده بروید و شرح ساخت کمپین «ببینیم چطور توسعه پیدا می‌کنه» برای شرکت پولاراید و کمپین مارموک برای شرکت بادوایزر را بشنوید.
۱۳
مسابقه سوپر بول
هنوز هم که هنوزه مسابقه سوپر بول (مهم‌ترین مسابقه سالانه فوتبال آمریکایی) جام مقدس تبلیغات است. جف و ریچ به شما دلیل آن را توضیح می‌دهند و در ادامه نحوه ساخت تبلیغ برای “E*TRADE” را را در این مسابقه با شما به اشتراک می‌گذارند. مارگارات جانسون، معاون ارشد این شرکت، شما را در جریان روند تولید دو تبلیغ در دست ساخت برای سوپر بول سال ۲۰۲۰ قرار می‌دهد.
۱۴
تبلیغ همه چیز است... و همه چیز تبلیغ است
تبلیغات چیزی بیشتر از بیلبوردها و آگهی‌های تلویزیونی است. با تبلغاتی که برای دستگاه تست الکل از رانندگان توستیتوس شده، تا چیپس رنگین کمانی دوریتوز برای اجتماع همجنس‌گرایان و همچنین موزه چیتوز؛ بیاموزید که چگونه در تبلیغات مختلف از مرزها فراتر بروید.
۱۵
انسانیت را به جهان اداری شده بیاورید
جف و ریچ در مورد این صحبت می‌کنند که چگونه برای بلند کردن صدای آرمان خواهی، با شرکت‌های مختلف وارد همکاری شده‌اند.
۱۶
بازگشت به انسانیت
جف و ریچ مواردی را با شما اشتراک می‌گذارند که در آن‌ آژانس تبلیغاتی آن‌ها برای خلق تبلیغات انسانی‌تر از ابداعات دیجیتالی استقبال کرده‌اند.
۱۷
کسب و کاری جدید: ماشینی با حداکثر سرعت
ببینید که جف و ریچ برای بدست آوردن دل کارفرماها تا کجا پیش رفته‌اند. از جمله یک داستان الهام بخش که در آن جف از فرصت استفاده کرد و توانست توجه شرکت “BMW”را به خود جلب کند.
۱۸
چگونه یک آژانس تبلیغاتی راه بندازیم، به خصوص یک همچین آژانسی
جف و ریچ، در پایان به تشریح اهمیت ایجاد یک فرهنگ شرکتی مثبت می‌پردازند که در آن از آزادی استقبال می‌شود و همچنین در آن بخشودگی تشویق می‌شود تا تیم شما بتواند بهترین‌های خود را عرضه کنند.

دانشجوها می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسترکلس نام وبسایت آموزش آنلاین است که از سال ۲۰۱۴ میلادی کار خود را با بهره گیری از ستاره های جهان جهت تولید آموزش هایی منحصر بفرد آغاز کرد. مسترکلاس، این وبسایت آموزش مجازی، در حوزه های سینما، آشپزی، نویسندگی، موسیقی، کسب و کار، کارآفرینی، فشن، عکاسی، فناوری و چندین زمینه ی دیگر به تولید آموزش پرداخته است. 
شما در مستر کلاس از حضور اساتیدی سرشناس مانند ناتالی پورتمن، مارتین اسکورسیزی، هاوارد شولتز، دیوید ممت، گوردون رمزی، سرنا ویلیامز و ده ها استاد بنام دیگر بهره خواهید برد.
مستر کلاس ایران تلاش می کند تا این محتوای ارزشمند را در قالب مسترکلاس فارسی با همان کیفیت و اصالت به دست شما هنرجویان، دانشجویان و فرهیختگان عزیز برساند.
امید است که در مسیر رشد و اعتلای دانش و فرهنگ ایران گامی مثبت برداشته باشیم.
۱۳۹۶-۱۳۹۹© مسترکلاس ایران
homecloud-downloadstarlicenseusercartspell-checklaptop-phonebubblediamondmagnifiercross-circlelayers