جستجو
سبد خرید
  • مسترکلاس ایران تلاشی است در جهت ارائه کلاس های آموزشی آنلاین از برترین های جهان به زبان فارسی
  • ترجمه تخصصی، کیفیت منحصر به فرد ویدئو ، دانلود نیم بها و پشتیبانی واقعی
  • تنها ارائه دهنده تخصصی و انحصاری مجموعه های آموزشی مسترکلاس
  • حفظ اصالت محتوا در برگردان فارسی با همکاری انجمن مترجمین ایران و انجمن زبان و ادبیات فارسی

داستین هافمن

آموزش بازیگری

رویکردهای بازیگری داستین را بیاموزید

داستین هافمن معتقد است تمام شخصیت های بزرگ هم اکنون در درون شما وجود دارند فقط دسترسی به آن ها سخت است. این ستاره برنده دو جایزه اسکار برای فیلم های "The Graduate" و "Tootsie" و مرد بارانی  هر آنچه را که در طول ۵۰ سال شغل بازیگری خود آموخته به شما می آموزد.

مشاهده قسمت اول

خرید مسترکلس

زیرنویس فارسی
۲۴ قسمت
۴:۴۵:۱۶ زمان
۱۰۰.۰۰۰ تومان

خرید مسترکلاس داستین هافمن

پاک کردن
محصولات فیزیکی شامل هزینه ارسال خواهند شد.

چرا مسترکلاس ایران؟

ترافیک نیم بها

۵۰ درصد تخفیف برای دانلود از تمامی اپراتورها

کیفیت فوق العاده

اراپه ویدئوها با کیفیت Full HD

فیزیکی و دانلودی

ارائه محتوا به صورت لوح فشرده و به صورت فایل دانلودی

تنها عرضه کننده مسترکلس

مسترکلاس ایران فقط محصولات آموزشی MASTERCLASS را ارائه می نماید.

آموزش اورجینال

شرکت در یک دوره اورجینال را با ما تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی واقعی

پاسخگویی و تکریم دانشجو اولویت ماست.

ترجمه تخصصی

ترجمه حرفه ای توسط مترجمین آشنا به حوزه

گارانتی بازگشت وجه

۴۸ ساعت تضمین بازگشت هزینه پرداختی

برنامه درسی

۰۱
روش داستین
داستین رویکردی منحصر بفرد به بازیگری دارد. در این قسمت او از اصول و روش خود و نحوه بکارگیری آن پرده برمی دارد.
۰۲
همکاری با یک بازیگر دیگر: جری مگوایر – کار روی صحنه بخش ۱
داستین همکاری بسیار موفق با رابرت ردفورد، تام کروز و مریل استریپ داشته است. در این قسمت او به دو غریبه آموزش می دهد که چطور روی صحنه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سپس از شما می خواهد همان صحنه را با یک بازیگر دیگر اجرا کنید.
۰۳
ارتباط گرفتن با کارکتر: جری مگوایر –کار روی صحنه بخش ۱
برقراری ارتباط با کارکترتان در فیلم بخشی بسیار مهم از اجرای شماست. داستین به شما می آموزد چطور با برداشت مفهومی از فیلمنامه می تواند به نقش خود حس و عمق ببخشید.
۰۴
کنترل کردن اعصاب: جری مگوایر –کار روی صحنه بخش ۳
هر بازیگر خوبی ممکن است عصبی و مضطرب شود، حتی خود داستین. برای داشتن یک اجرای مناسب باید در برابر این شرایط مقاوم شوید. بیاموزید که چطور با استفاده از ترس های خود عمق بیشتری به نقش های خود بدهید.
۰۵
اجرای صادقانه: جری مگوایر –کار روی صحنه بخش ۴
به عمیق ترین لایه های شخصیتی خود پی ببرید و دست پیدا کنید. در این صورت دیگر مجبور به وانمود کردن نخواهید بود و می توانید خودتان باشید.
۰۶
خود را نقد کنید: جری مگوایر –کار روی صحنه بخش ۵
حتی زمانی که کارگردان راضی بوده و مخاطب عاشق او شده باشد، داستین باز هم سرسخت ترین منتقد خود است. با روش های او برای زیر سوال بردن، نقد و بهبود اجرا آشنا شوید.
۰۷
آنچه من در کلاس بازیگری آموختم
داستین نزد یکی از برترین اساتید زمان خود، یعنی " لی استراسبرگ " آموزش دید. توصیه ها و ماجراهایی که از آن زمان در ذهن داستین مانده است را بشنوید.
۰۸
تحقیق در مورد کارکتر
فرقی ندارد کارکترش در حال بررسی الگوهای صوتی زنان باشد یا روش های نفوذ به زندان "سنت کوئنتین "، داستین برای خلق کارکترهای به یاد ماندنی و قابل باور همیشه در مورد کارکتر تحقیق می کند.
۰۹
خلق کارکتر
ماهیت شخصیت "ریموند بابیت" نشأت گرفته از یک تیک صوتی اتفاقی است؛ شخصیت "بنجامین برادوک" برگرفته از خاطرات کودکی داستین است. برای زندگی بخشیدن به یک کارکتر راه های متنوعی وجود دارد. داستین به برخی از روش هایی که در این راستا برای خودش موفقیت آمیز بوده است اشاره می کند.
۱۰
ادا کردن دیالوگ ها
حفظ کردن دیالوگ ها تنها اولین گام است. با رویکرد داستین به یک فیلمنامه جدید و روش او برای جان بخشیدن به کلمات روی کاغذ آشنا شوید.
۱۱
بامزه بازی
قرار نیست همیشه برای خنداندن برنامه ای داشته باشید. داستین در مورد روش خود برای شکل دادن غریزه طنز و استفاده از اتفاقات زندگی روزمره بعنوان منبع الهام طنز صحبت می کند.
۱۲
بودن در لحظه
وقتی فیلمنامه را کنار گذاشته و همزمان با اجرا مواردی از خودتان ابداع می کنید، نتیجه می تواند بسیار الهام بخش، بامزه، یا حتی گاهی شرم آور باشد. برای رسیدن به موفقیت در بازیگری باید آماده شکست باشید.
۱۳
صحنه و صفحه نمایش
برای یک نمایش ممکن است هفته ها تمرین کنید. روی صحنه فیلمبرداری شاید فقط ۱۰ دقیقه زمان داشته باشید. داستین بعنوان بازیگری که ابتدا از نمایش شروع کرده و برای حضور روی صحنه آموزش دیده است، در مورد تغییر رویکرد خود برای بازی جلوی دوربین توضیح می دهد.
۱۴
سرگذشت داستین
در مورد استاد خود بیشتر بدانید، از اخراج از دانشگاه تا بردن جایزه اسکار.
۱۵
حاضر بودن - کار روی صحنه ای از فیلم "Good Will Hunting" بخش ۱
باید از فیلمنامه برداشتی مفهومی داشته باشید تا متوجه شوید جای چه جملاتی در آن خالی است. باید از این جملات جهت نشان دادن گوشه هایی از شخصیت خود در قالب کارکتر استفاده کنید، این اصل و اساس رویکرد داستین به بازیگری است. داستین این رویکرد را روی یک صحنه از فیلم "Good Will Hunting" اجرا می کند.
۱۶
خوتان باشید تا کارکتر باشید - کار روی صحنه ای از فیلم "Good Will Hunting" بخش ۲
اگر مخاطب متوجه راز و رمز های کارکتر شما نشود، پس حتما نتوانسته اید نقش را آن طور که باید ایفا کنید. وادار کردن خود به پذیرش دردناک ترین و آزار دهنده ترین حقایق وجودی تان به کارکتری که نقش آن را ایفا می کنید عمق و صداقت می بخشد. خود را بسنجید که تا چه حد می توانید شجاع باشید.
۱۷
آسیب پذیری خود را بپذیرید - کار روی صحنه ای از فیلم "Good Will Hunting" بخش ۳
هیچ کس کامل و بی نقص نیست، و مخاطب عاشق همین است. داستین یک صحنه از فیلم "Good Will Hunting" را با دو بازیگر روی صحنه می برد و از آن ها می خواهد روی نقاط ضعفشان تاکید کنند.
۱۸
خلق یک کارکتر قابل ارتباط گرفتن - کار روی صحنه ای از فیلم "Good Will Hunting" بخش ۴
نحوه خلق یک کارکتر به یاد ماندنی، قابل ارتباط گرفتن و دوست داشتنی را بیاموزید.
۱۹
به عقاید خود پایبند باشید - کار روی صحنه ای از فیلم "Good Will Hunting" بخش ۵
داستین هرگز اجازه نمی دهد فیلمنامه ای او را از طرز اجرایی که به نظر خودش مناسب است باز دارد. بیاموزید که چگونه به عقاید خود پایبند باشید و در عین حال اخراج هم نشوید.
۲۰
همکاری با یکدیگر
توصیه های داستین در مورد پذیرا بودن، خلاق بودن، احترام گذاشتن به دیگران و از همه مهم تر حفظ آرامش روی صحنه را بشنوید.
۲۱
تست های بازیگری
داستین در کل دوران کاری خود از مفهوم "بازیگر اصلی" و سبک و سیاق چنین افرادی متنفر بوده است. روش های مناسب برای ریسک کردن و متمایز ساختن خود از سایرین را بشناسید. همینطور بیاموزید که چطور با پذیرفته نشدن برای یک نقش کنار بیایید.
۲۲
وقف زندگی خود برای بازیگری
بعد از بارها رد شدن، چطور باید از بی انگیزه شدن خود جلوگیری کنید؟ داستین به بررسی این تصمیم مهم می پردازد: وقف زندگی خود برای بازیگری.
۲۳
اشتباهات عالی
تشخیص تمایز بین یک اتفاق یا درخشش یک استعداد دشوارتر از چیزی است که فکرش را بکنید. برجسته ترین صحنه در فیلم "Midnight Cowboy" برآمده از یک اتفاق روی صحنه فیلمبرداری بود. هر اشتباه را تبدیل به یک فرصت کنید.
۲۴
همیشه و همواره کار کنید
داستین کلاس خود را با یک آموزه که هر بازیگری باید آن را فرا بگیرد به پایان می برد.

دانشجوها می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسترکلس نام وبسایت آموزش آنلاین است که از سال ۲۰۱۴ میلادی کار خود را با بهره گیری از ستاره های جهان جهت تولید آموزش هایی منحصر بفرد آغاز کرد. مسترکلاس، این وبسایت آموزش مجازی، در حوزه های سینما، آشپزی، نویسندگی، موسیقی، کسب و کار، کارآفرینی، فشن، عکاسی، فناوری و چندین زمینه ی دیگر به تولید آموزش پرداخته است. 
شما در مستر کلاس از حضور اساتیدی سرشناس مانند ناتالی پورتمن، مارتین اسکورسیزی، هاوارد شولتز، دیوید ممت، گوردون رمزی، سرنا ویلیامز و ده ها استاد بنام دیگر بهره خواهید برد.
مستر کلاس ایران تلاش می کند تا این محتوای ارزشمند را در قالب مسترکلاس فارسی با همان کیفیت و اصالت به دست شما هنرجویان، دانشجویان و فرهیختگان عزیز برساند.
امید است که در مسیر رشد و اعتلای دانش و فرهنگ ایران گامی مثبت برداشته باشیم.
۱۳۹۶-۱۳۹۹© مسترکلاس ایران
homecloud-downloadstarlicenseusercartspell-checklaptop-phonebubblediamondmagnifiercross-circlelayers