جستجو
سبد خرید
  • مسترکلاس ایران تلاشی است در جهت ارائه کلاس های آموزشی آنلاین از برترین های جهان به زبان فارسی
  • ترجمه تخصصی، کیفیت منحصر به فرد ویدئو ، دانلود نیم بها و پشتیبانی واقعی
  • تنها ارائه دهنده تخصصی و انحصاری مجموعه های آموزشی مسترکلاس
  • حفظ اصالت محتوا در برگردان فارسی با همکاری انجمن مترجمین ایران و انجمن زبان و ادبیات فارسی

ددماس

آموزش موسیقی دنس

موسیقی بهتری بسازید

پیش از اینکه جوئل تبدیل به ددماس شود، تنها چیزی که برای کریسمس می خواست توسترهای قدیمی بود که بتواند اجزاء آن را از هم باز کند. اکنون در مسترکلاس وی شاهد تجزیه موسیقی هایش باشید. جوئل رویکرد خود به ملودی ها، میکس و مستر کردن و روش خلق آواهای منحصر بفردی که در هیچ بسته سمپلی پیدا نمی کنید به شما می آموزد. شما نه تنها درس های وی، بلکه طرز ساختن موسیقی خودتان بدون خرید ابزارهای میلیون دلاری را از او خواهید آموخت.

مشاهده قسمت اول

خرید مسترکلس

زیرنویس فارسی
۲۳ قسمت
۵:۲۵:۳۱ زمان
۱۰۰.۰۰۰ تومان

خرید مسترکلاس ددماس

پاک کردن
محصولات فیزیکی شامل هزینه ارسال خواهند شد.

چرا مسترکلاس ایران؟

ترافیک نیم بها

۵۰ درصد تخفیف برای دانلود از تمامی اپراتورها

کیفیت فوق العاده

اراپه ویدئوها با کیفیت Full HD

فیزیکی و دانلودی

ارائه محتوا به صورت لوح فشرده و به صورت فایل دانلودی

تنها عرضه کننده مسترکلس

مسترکلاس ایران فقط محصولات آموزشی MASTERCLASS را ارائه می نماید.

آموزش اورجینال

شرکت در یک دوره اورجینال را با ما تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی واقعی

پاسخگویی و تکریم دانشجو اولویت ماست.

ترجمه تخصصی

ترجمه حرفه ای توسط مترجمین آشنا به حوزه

گارانتی بازگشت وجه

۴۸ ساعت تضمین بازگشت هزینه پرداختی

برنامه درسی

۰۱
آشنایی با استاد جدید
به استودیو ددماس خوش آمدید. با مرد پشت نقاب موش شکل آشنا شوید، جوئل. آنچه او برای کلاس شما در زمینه موسیقی الکترونیک آماده است را بشنوید.
۰۲
فرآیند ددماس: نظریه
همه چیز مبتنی بر تجربه کردن است. با رویکرد منحصر بفرد جوئل به فرایند خلق موسیقی آشنا شوید. همچنین در مورد استفاده بهینه از زمان خود در استودیو بیشتر بدانید.
۰۳
فرآیند ددماس: تمرین
وارد استودیو شوید و شکل گرفتن یک موسیقی به سبک ددماس را بطور آنی ببینید: از یک پروژه سفید و خالی تا شروع یک آهنگ.
۰۴
استودیو خانگی خود را بسازید
آیا برای ساختن استودیو خانگی خود و خلق موسیقی های مختص خودتان آماده اید؟ توصیه های جوئل در مورد ابزار و وسایل ضروری و غیر ضروری را بشنوید.
۰۵
توسعه ساختارهای ملودیک
آموزش در زمینه موسیقی دیده باشید یا نه، تکنیک هایی که ددماس در این قسمت آموزش می دهد ملودی هایی در ذهن شما شکل خواهد داد و شما وادار به ساخت حلقه (لوپ) های موسیقی می کند.
۰۶
تبدیل ملودی ها به ساختارهای منظم (ارنجمنت)
با روش ددماس برای تبدیل ساختار های کورد و توسعه آن ها روی سازهای مختلف آشنا شوید. بدین صورت می توانید ارنجمنت هایی کامل شامل بخش های بیس و لید بسازید.
۰۷
مقدمه ای برای صداهای سینتی سایز شده (ترکیب شده)
وقتی به یک ساختار کورد و ارنجمنت دست پیدا کردید، زمان آن رسیده است که صداهای سازی (اینسترومنتال) منحصر بفرد خود را ساخته و به آهنگ خود شخصیت بخشید. گام اول در این مسیر فراگیری مبانی سینتی سایز (ترکیب کردن) است.
۰۸
کار با سینتی سایزرهای ماژولار
از شاسی ها و چراغ های چشمک زن دستگاه نترسید. از دید ددماس، بهترین روش کار با سینتی سایزرهای ماژولار ور رفتن با آن ها و یافتن صداهای غیرمنتظره است. نحوه کار او با این دستگاه و ساختن دسته های صدا از هیچ را ببینید.
۰۹
سینتی سایزرهای دیجیتال در مقایسه با آنالوگ
سینتی سایزرهای آنالوگ بخش مهمی از صداهای ساخت ددماس و روشی عالی برای خلق عناصر خلاقانه در موسیقی های شما هستند. جوئل بعضی ترک ها را با هر دو دستگاه آنالوگ و دیجیتال اجرا می کند تا شما بتوانید تفاوت این دو را احساس کنید.
۱۰
شکل دادن صداها با افکت ها و پردازش
روش کار ددماس برای جام بخشیدن به قطعات خسته کننده، خلق ساخته های استودیویی بزرگ و پر کردن بیس ها با استفاده از پلاگین ها و پردازشگر های افکت را ببینید.
۱۱
بیت ها: بخش ۱
درام ضربی عنصر اصلی در آهنگ های الکترونیک است. با نحوه لایه بندی سمپل های درام توسط ددماس جهت پایه گذاری موسیقی های ریتمیک و پر انرژی آشنا شوید.
۱۲
بیت ها: بخش ۲
با تکنیک های ریتمیک ددماس بیشتر آشنا شوید. در این قسمت آموزش هایی در مورد ساخت آهنگ با صدای درام و طلب های کوچک زهی خواهید آموخت.
۱۳
شکل دادن آهنگ ها
اکنون شما ساختارهای کورد خود را ساخته اید، آن ها را با صداهایی جالب از سینتی سایزر ترکیب کرده و سمپل های درام به آن افزوده اید. حال ددماس به شما نشان می دهد که چطور همه این عناصر را به صورت یک آهنگ در کنار هم قرار دهید.
۱۴
ریمیکس ها
با نحوه کار ددماس برای ریمیکس کردن آهنگ های هنرمندان دیگر آشنا شوید. همچنین آنچه از دید او هنگام ریمیکس شدن آهنگ هایش توسط دیگر هنرمندان اهمیت دارد بدانید.
۱۵
میکس کردن
یک آهنگساز خوب نه تنها باید نوشتن موسیقی اصل عالی را یاد داشته باشد، بلکه باید بداند چطور با ترکیب خط های موسیقی نوشته شده یک آهنگ فوق العاده بسازد. با برخی از مهم ترین تکنیک های جوئل برای شکل دادن ترک ها آشنا شوید.
۱۶
مستر کردن
بر خلاف بسیاری هنرمندان دیگر، ددماس مسترینگ تمام موسیقی هایش را خودش انجام می دهد. با مبانی رویکرد او به شکل دادن ساختار، "EQ" کردن و محدود کردن آشنا شوید.
۱۷
بررسی موردی مسترینگ: "Snowcone"
با تک تک پلاگین های موسیقی "Snowcone" اثر ددماس آشنا شوید. همچنین از تاثیر هریک بر شکل دادن آهنگ مطلع شوید.
۱۸
آغاز دوران آهنگسازی تان
جوئل خود را در جایگاه مدیر یک شرکت تولید موسیقی قرار می دهد و با شما راجع به آنچه برای عقد قرارداد با چنین شرکتی نیاز دارید صحبت می کند. همچنین او توصیه هایی در مورد ارائه و توسعه برند شخصی خودتان ارائه می دهد.
۱۹
درک صنعت موسیقی
شرکت های بزرگ تولید موسیقی ممکن است بسیار پردردسر باشند. آنچه ددماس طی این سال ها از کار در صنعت موسیقی آموخته را از زبان خودش بشنوید.
۲۰
روی صحنه: موسیقی
برای داشتن یک اجرای خلاقانه که توجه همه را به خود جلب کند به مهارت، تلاش و برنامه ریزی نیاز دارید. با نحوه انتقال آنچه در استودیو ساخته اید به روی صحنه آشنا شوید.
۲۱
روی صحنه: جنبه فنی
اجرا و برگزاری تور بعنوان یک هنرمند موسیقی الکترونیک مستلزم کار با دستگاه ها و ابزارهای بسیاری است. با تکنیک های جوئل برای بهره گیری آسان از دستگاه ها و ابزارها آشنا شوید.
۲۲
روی صحنه: نمایش
اجرا کردن به صورت زنده به چیزی بیش از موسیقی خوب نیاز دارد. از دید ددماس اجراهای زنده شما باید برای تماشاچی تجربه ای فراموش نشدنی بر جای بگذارند.
۲۳
جمع بندی کلاس
شما این کلاس را به پایان رسانده و مهارت های بسیاری آموخته اید. اکنون توصیه های جوئل برای به کارگیری این تکنیک ها را بشنوید.

دانشجوها می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسترکلس نام وبسایت آموزش آنلاین است که از سال ۲۰۱۴ میلادی کار خود را با بهره گیری از ستاره های جهان جهت تولید آموزش هایی منحصر بفرد آغاز کرد. مسترکلاس، این وبسایت آموزش مجازی، در حوزه های سینما، آشپزی، نویسندگی، موسیقی، کسب و کار، کارآفرینی، فشن، عکاسی، فناوری و چندین زمینه ی دیگر به تولید آموزش پرداخته است. 
شما در مستر کلاس از حضور اساتیدی سرشناس مانند ناتالی پورتمن، مارتین اسکورسیزی، هاوارد شولتز، دیوید ممت، گوردون رمزی، سرنا ویلیامز و ده ها استاد بنام دیگر بهره خواهید برد.
مستر کلاس ایران تلاش می کند تا این محتوای ارزشمند را در قالب مسترکلاس فارسی با همان کیفیت و اصالت به دست شما هنرجویان، دانشجویان و فرهیختگان عزیز برساند.
امید است که در مسیر رشد و اعتلای دانش و فرهنگ ایران گامی مثبت برداشته باشیم.
۱۳۹۶-۱۳۹۹© مسترکلاس ایران
homecloud-downloadstarlicenseusercartspell-checklaptop-phonebubblediamondmagnifiercross-circlelayers