جستجو
سبد خرید
  • مسترکلاس ایران تلاشی است در جهت ارائه کلاس های آموزشی آنلاین از برترین های جهان به زبان فارسی
  • ترجمه تخصصی، کیفیت منحصر به فرد ویدئو ، دانلود نیم بها و پشتیبانی واقعی
  • تنها ارائه دهنده تخصصی و انحصاری مجموعه های آموزشی مسترکلاس
  • حفظ اصالت محتوا در برگردان فارسی با همکاری انجمن مترجمین ایران و انجمن زبان و ادبیات فارسی

دیوید اکسلرود و کارل راو

آموزش ساخت کمپین و پیام رسانی

ملزومات پیروزی در انتخابات

دیوید اکسلرود و کارل راو بینشی به استراتژی های پیروزی در کمپین را به شما ارائه می دهند. شما در این مجموعه با چگونگی تشکیل پلاتفرم کمپین و تاثیرگذاری بر مخاطب از طریق پیغام رسانی پیوسته آشنا شده و همینطور ابزارها و الهامات لازم برای پیروزی را بدست می آورید.

مشاهده قسمت اول

خرید مسترکلس

در دست ترجمه
۲۴ قسمت
۵:۰۴:۱۱ زمان
۱۰۰.۰۰۰ تومان

خرید مسترکلاس دیوید اکسلرود و کارل راو

پاک کردن
محصولات فیزیکی شامل هزینه ارسال خواهند شد.

چرا مسترکلاس ایران؟

ترافیک نیم بها

۵۰ درصد تخفیف برای دانلود از تمامی اپراتورها

کیفیت فوق العاده

اراپه ویدئوها با کیفیت Full HD

فیزیکی و دانلودی

ارائه محتوا به صورت لوح فشرده و به صورت فایل دانلودی

تنها عرضه کننده مسترکلس

مسترکلاس ایران فقط محصولات آموزشی MASTERCLASS را ارائه می نماید.

آموزش اورجینال

شرکت در یک دوره اورجینال را با ما تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی واقعی

پاسخگویی و تکریم دانشجو اولویت ماست.

ترجمه تخصصی

ترجمه حرفه ای توسط مترجمین آشنا به حوزه

گارانتی بازگشت وجه

۴۸ ساعت تضمین بازگشت هزینه پرداختی

برنامه درسی

۰۱
معارفه
معلمان جدید خود، دیوید اکسلرود و کارل روو را ملاقات کنید. در اولین مبحث آن ها برای شما توضیح می دهند که چگونه وارد سیاست شدند، چگونه دوستی نامحتمل آن ها پا گرفت و چرا آن ها انقدر برای دموکراسی شور و شوق دارند.
۰۲
شروع یک کمپین
کارل و دیوید برای شما تشریح می کنند که یک تیم انتخاباتی در ابتدای رقابت ها باید چه چیزهایی را در نظر بگیرد. یاد بگیرید که چگونه باید قانون انتخابات و کاندیدای خود را برای توسعه یک نظریه برای چگونگی بردن در انتخابات شناسایی کنید.
۰۳
ارزیابی کاندیدای خود
شناخت تمام جنبه های کاندیدای مورد نظر برای پیروزی در کمپین انتخاباتی یک ضرورت است. هر دو معلم به شما نشان می دهند که چرا باید از نقاط قوت و ضعف او را آگاهی پیدا کنید: برای شناسایی خطوط حمله و توسعه پیام انتخاباتی.
۰۴
تحقیق در مورد رقبا
کارل به کاوش در چرایی ها و چگونگی های ساخت تحقیقات برای شناسایی رقبا می پدازد و به نگرانی های اخلاقی این عمل اشاره می کند.
۰۵
کارکردن روی یک کمپین
هر دو معلم به شما نحوه انتخاب کاندیدای مورد نظر برای شرکت در کمپین را آموزش می دهند و نقش های مختلف در یک تیم انتخاباتی و نقش تصمیم گیرنده کلیدی را توضیح می دهند.
۰۶
برنامه ریزی برای کمپین
کارل برای شما توضیح می دهد که چرا به یک برنامه ریزی انتخاباتی احتیاج دارید، این برنامه باید شامل چه مواردی باشد و چگونه با پیش روی رقابت ها در جریان مسائل قرار بگیرید و برنامه خود را تکامل دهید.
۰۷
درک انتخابات الکتورات و هدف قرار دادن رای دهندگان
کارل به شما آموزش می دهد که کدام از بخش های انتخابات الکتروراد را هدف قرار دهید و چگونه به آن ورود کنید. در کنار او دیوید نیز نکات خود را در مورد اهمیت نظر قانون گذاران بیان می کند.
۰۸
گروه های رای دهنده و کانونی
کارل برای شما تشریح می کند که در کل بودجه کمپین باید چه چیزهایی را وارد کنید، چگونه بفهمید که چقدر می توانید پول جمع کنید و راه های مختلف برای جمع کمک های مردمی چگونه است.
۰۹
بودجه ریزی و جمع آوری کمک های مالی
کارل برای شما تشریح می کند که در کل بودجه کمپین باید چه چیزهایی را وارد کنید، چگونه بفهمید که چقدر می توانید پول جمع کنید و راه های مختلف برای جمع کمک های مردمی چگونه است.
۱۰
پیام تبلیغاتی
دیوید و کارل با استفاده از تجربه تبلیغات موثر خود در کمپین های پیشین، به شما انواع مختلف پیام که می توانید برای کمپین خود ایجاد کنید را آموزش می دهند، از محتواهای زندگی نامه ای تا تبلیغات مثبت، تطبیقی و منفی.
۱۱
مطالعه موردی پیام تبلیغاتی
دیوید شما را به جریان کمپین انتخاباتی برای فرماندار آیوآ می برد و به شما نشان می دهد چگونه پیام تبلیغاتی خود را توسعه و تکامل دهید.
۱۲
حضور عمومی
دیوید در مورد اهمیت شروع یک کمپین بحث می کند و در مورد بنیان سخنرانی آغازین توضیحاتی می دهد و در ادامه شرح می دهد که چرا همه کاندیداهای انتخاب باید متوجه این مساله باشند که در یک کمپین تمام اعمال آن ها زیر ذره بین قرار می گیرد.
۱۳
انتشار پیام
کارل و دیوید وضعیت در حال تغییر رسانه ها را مورد تحلیل قرار می دهند و برای انتشار پیام کاندیدای خود موثرترین نحوه استفاده از تلویزیون و اینترنت را آموزش می دهند.
۱۴
تحت کنترل در آوردن شبکه های اجتماعی
دیوید و کارل ضرورت شبکه های اجتماعی برای کمپین های انتخاباتی مدرن را شرح می دهند. یاد بگیرید که برای انتشار پیام خود، هدف قرار دادن رای دهندگان، جلب کمک ها و پیدا کردن افراد داوطلب چگونه از شبکه های اجتماعی استفاده کنید.
۱۵
ارسال مستقیم پیام
کارل توضیح می دهد که ارسال مستقیم نامه هنوز هم ابزار ارزشمند برای دسترسی به رای دهندگان در طی کمپین انتخاباتی است.
۱۶
شعار طبلیغاتی و لوگوها
دیوید با استفاده از تجربیات خود در کمپین انتخاباتی اوباما در سال 2008، دیدگاه منحصر به فرد خود در مورد قدرت شعارها و لوگوهای تبلیغاتی را به شما ارائه می دهد.
۱۷
حمایت از کاندیدای خود
کارل و دیوید به شما راهبردهایی را برای حمایت از کاندیدای خود در چرخه انتخاباتی طاقت فرسا آموزش می دهند؛ از جمله راه هایی برای حفظ انرژی کاندیدا تا ارائه بارخوردهای سفت و سخت.
۱۸
توانمندسازی نیروهای داوطلب
کارل به عنوان متخصص "بازی های زمینی"، به شما آموزش می دهد که در طی کمپین انتخاباتی چگونه از نیروهای داوطلب برای دسترسی به رای دهندگان بالقوه می توان استفاده کرد. همچنین کارل و دیوید بحث می کنند که چرا انجام کارهای داوطلبانه می توان نقطه ورود بسیار خوبی برای کار در یک کمپین باشد.
۱۹
مناظره ها
کارل و دیوید با استفاده از مثال هایی از مناظره های تاریخی، تاکتیک هایی را که کاندیداها برای پیروزی در یک مناظره می توانند استفاده کنند، شرح می دهند.
۲۰
قرار دادن کمپین در مسیری خاص
دیوید توضیح می دهد که چگونه می توان از اشتباهات غیرقابل اجتناب و حملات منفی که در طی هر انتخاباتی رخ می دهد سر افراز بیرون آمد.
۲۱
شناسایی افراد تاثیرگذار
کارل به شما آموزش می دهد که چگونه شرکت ها و افرادی که به طور مثبتی می توانند در کمپین شما تاثیر گذار باشند را شناسایی کنید و از آن ها بهره ببرید.
۲۲
پایان مسابقه
هفته های پایانی یک کمپین، پر مشغله ترین بخش یک چرخه انتخاباتی است. دیوید و کارل در مورد اولویت هایی که در رقابت به سمت خط پایان انتخابات باید در نظر بگیرید صحبت می کنند.
۲۳
وضعیت کنونی سیاست
کارل و دیوید در مورد دیدگاه خود در مورد وضعیت قطبی سیاست در امریکا و آینده سیاسی کشور بحث می کنند.
۲۴
حرف های پایانی
دیوید و کارل از شما می خواهند که دست به عمل بزنید و شما را تشویق می کنند که خود را درگیر سیاست کنید و تغییر ایجاد کنید.

دانشجوها می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسترکلس نام وبسایت آموزش آنلاین است که از سال ۲۰۱۴ میلادی کار خود را با بهره گیری از ستاره های جهان جهت تولید آموزش هایی منحصر بفرد آغاز کرد. مسترکلاس، این وبسایت آموزش مجازی، در حوزه های سینما، آشپزی، نویسندگی، موسیقی، کسب و کار، کارآفرینی، فشن، عکاسی، فناوری و چندین زمینه ی دیگر به تولید آموزش پرداخته است. 
شما در مستر کلاس از حضور اساتیدی سرشناس مانند ناتالی پورتمن، مارتین اسکورسیزی، هاوارد شولتز، دیوید ممت، گوردون رمزی، سرنا ویلیامز و ده ها استاد بنام دیگر بهره خواهید برد.
مستر کلاس ایران تلاش می کند تا این محتوای ارزشمند را در قالب مسترکلاس فارسی با همان کیفیت و اصالت به دست شما هنرجویان، دانشجویان و فرهیختگان عزیز برساند.
امید است که در مسیر رشد و اعتلای دانش و فرهنگ ایران گامی مثبت برداشته باشیم.
۱۳۹۶-۱۳۹۹© مسترکلاس ایران
homecloud-downloadstarlicenseusercartspell-checklaptop-phonebubblediamondmagnifiercross-circlelayers