جستجو
سبد خرید
  • مسترکلاس ایران تلاشی است در جهت ارائه کلاس های آموزشی آنلاین از برترین های جهان به زبان فارسی
  • ترجمه تخصصی، کیفیت منحصر به فرد ویدئو ، دانلود نیم بها و پشتیبانی واقعی
  • تنها ارائه دهنده تخصصی و انحصاری مجموعه های آموزشی مسترکلاس
  • حفظ اصالت محتوا در برگردان فارسی با همکاری انجمن مترجمین ایران و انجمن زبان و ادبیات فارسی

دنی الفمن

آموزش ساخت موسیقی متن فیلم

به آشفتگی ها ریتم ببخشید

از موسیقی اصلی سریال سیمپسون ها گرفته تا متن موسیقی ماجرای بزرگ پی وی به کارگردانی تیم بورتون و کابوس قبل از کریسمس، آهنگ های دنی الفمن به یاد ماندنی، اصیل و بسیار اسرار آمیز هستند.حال، پایه گذار گروه موسیقی اوینگو بویینگو و کاندیدای چهار دوره جایزه ی اسکار، روش غیر متعارف (بدون پرده) و عجیب خود را به اشتراک می گذارد. به استودیوی دنی وارد شوید و تکنیک های او را برای برانگیختن احساس و ارتقا بخشیدن به داستان از طریق موسیقی فرا بگیرید.

مشاهده قسمت اول

خرید مسترکلس

زیرنویس فارسی
۲۱ قسمت
۳:۱۰:۴۵ زمان
۱۰۰.۰۰۰ تومان

خرید مسترکلاس دنی الفمن

پاک کردن
محصولات فیزیکی شامل هزینه ارسال خواهند شد.

چرا مسترکلاس ایران؟

ترافیک نیم بها

۵۰ درصد تخفیف برای دانلود از تمامی اپراتورها

کیفیت فوق العاده

اراپه ویدئوها با کیفیت Full HD

فیزیکی و دانلودی

ارائه محتوا به صورت لوح فشرده و به صورت فایل دانلودی

تنها عرضه کننده مسترکلس

مسترکلاس ایران فقط محصولات آموزشی MASTERCLASS را ارائه می نماید.

آموزش اورجینال

شرکت در یک دوره اورجینال را با ما تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی واقعی

پاسخگویی و تکریم دانشجو اولویت ماست.

ترجمه تخصصی

ترجمه حرفه ای توسط مترجمین آشنا به حوزه

گارانتی بازگشت وجه

۴۸ ساعت تضمین بازگشت هزینه پرداختی

برنامه درسی

۰۱
آشنایی با استاد جدیدتان
با معلم جدید خود ملاقات کنید: دنی الفمن، نامزد 4 جایزه اسکار. وی دورنمایی از کلاس های خود ارائه می دهد و شما را به دنیای سورئال و خوفناک خود دعوت می کند.
۰۲
شروع به کار
دنی قبل از اینکه تبدیل به آهنگ ساز فیلم شود هیچ گاه یک موزیسین به طور معمول آموزش دیده نبوده است، شما هم لازم نیست باشید. او با شما سفر غیرمنتظره خود به سمت آهنگ ساز فیلم شدن را به اشتراک می گذارد.
۰۳
شروع کردن به ساخت قطعه موسیقی برای فیلم: جلسه شناسایی
اولین روز کاری برای تدوین و ساخت موسیقی جلسه شناسایی است که در آن گوش دادن به صحبت های کارگردان حیاتی است. دنی به شما توضیح می دهد که چگونه نقشه آهنگ های خود را بچینید و طول زمانی آن، بودجه مورد نیاز را مشخص کنید و چگونه بتوانید بر موسیقی معاصر غلبه کنید.
۰۴
داستان گویی از طریق موسیقی
برای اینکه بتوانید آهنگ ساز فیلم باشید، شما ابتدا باید موسیقی فیلم را به خوبی بشناسید. دنیای برای شما روشن می سازد که چگونه موسیقی فیلم های مختلف در طول تاریخ بینش کارگردان را ارتقا داده اند و همینطور تاثیر خود را بر روی کارهای وی گذاشته اند.
۰۵
تم ها و ملودی ها
یک تم یا ملودی می تواند همه چیز باشد و در عین حال هیچ چیز نباشد، ممکن است خیلی سریع ایده های آن را پیدا کنید یا پیدا کردن آن کاری زمان بر باشد. دنی با ارائه مثال هایی از چندین اثر معروف خود به شما آموزش می دهد که چگونه برای فیلم خود تم و ملودی های مختلف را شناسایی کند و آن را خلق کنید.
۰۶
گوش دادن همزمان به موسیقی: یک نقشه ساده
دنی در کنار گوش دادن به موسیقی فیلم "یک نقشه ساده" که خود آن را نوشته است، شما را در مسیر ساخت آن راهنمایی می کند و به شما توضیحاتی در مورد آن می دهد.
۰۷
ساز بندی
برای نمایش یک احساس هیچ ساز درست یا اشتباهی وجود ندارد. دنی به شما روش های ساخت لحن، انرژی و موومان ها را از طریق سازبندی آهنگ نشان می دهد و به شما می آموزد که چگونه با سازهای خود رفتار کنید، آن ها را آماده کنید و آن ها را بنوازید.
۰۸
رویای قبل از کریسمس ساخته تیم بورتون
ساخت آهنگ زمینه برای یک شخصیت می تواند عمل اضطراب آوری باشد. دنی از طریق این مطالعه موردی نحوه ساخت آهنگ برای فیلم "رویای قبل از کریسمس" را توضیح می دهد و به شما نشان می دهد که برای ابداع داستان "جک اسکلینگتون" چگونه با تیم بورتون همکاری کرده است.
۰۹
جریان کار
زمانی که شما یک ذهن غیرسازماندهی شده همانند دنی داشته باشد، سازماندهی استودیو و پروژه کلید یک اشتغال موفق است. دنی با شما فرآیند خود برای سازماندهی استودیوی خود، نحوه انتخاب نرم افزارهای ساخت صدا و استفاده از تخته بزرگ برای پیگیری وضعیت آهنگ را با شما به اشتراک می گذارد.
۱۰
ساخت الگوی موسیقیایی
شناسایی لحن فیلم می تواند صدایی را که قالب موسیقی شما را ایجاد می کند، مشخص سازد. دنی به شما نحوه ساخت قالب موسیقایی برای ساخت آهنگ را آموزش می دهد و به شما می گوید که چگونه ایجاد آمادگی برای ساخت آن می تواند به تحقق بخشیدن نگرش شما کمک کند.
۱۱
غرایز و حس نا امنی
هنرمندان پر از تردیدها هستند. دنی در مورد نحوه مدیریت تردیدها و عبور از آن صحبت می کند. او در مورد نقاط آسیب پذیر فکر خود صحبت می کند و توضیح می دهد که چگونه بر آن ها غلبه می کند و چگونه غرایز خود را برای دست زدن به تصمیمات بهتر قوی کرده است.
۱۲
ساخت موسیقی برای فیلم بلند
برای نقشه بندی یک قطعه، شما نیاز به شناسایی لحن فیلم و لحظاتی از فیلم است که آن فیلم را معنا می کند. دنی با استفاده از مثال هایی از ژانرهای مختلف سینما، به شما نشان می دهد که چگونه برای بازتاب لحظات کلیدی و چشم اندازهای لحنی فیلم دست به مهندسی معکوس قطعات می زند.
۱۳
تغییر رویکرد: فیلم شیر
دنی با استفاده از فیلم "شیر" به عنوان یک نمونه موردی، به شما نشان می دهد که چرا یک رویکرد دقیق و نت به نت برای ساخت آهنگ لزوما همیشه یک تصمیم درست نیست و چگونه بداهه نوازی گاها قطعه گمشده پازل آهنگ سازی است.
۱۴
ویرایش پویای موسیقی
آهنگ سازی برای یک فیلم در حال تکمیل کار چالش برانگیزی است. دنی به شما آموزش می دهد که چگونه ریتم و تمپو را پیدا کنید، چگونه وارد یک عبارت و جمله موسیقایی شوید و از آن خارج شوید و چگونه موسیقی خود را با تصویر هماهنگ کنید.
۱۵
جزییات شیطان
دنی عاشق فرآیند اضافه کردن جزییات به آهنگ است. دنی با نشان دادن صحنه ای از فیلم "لارنس عربستان" به شما نمایش می دهد که چگونه طراحی صدا و اضافه کردن جزییات کیفیت قطعه موسیقیایی شما را ارتقا می بخشد.
۱۶
گوش دادن همزمان به موسیقی: ناشناخته شناخته شده
دنی با شما به قطعه ساخته خود در فیلم "ناشناخته شناخته شده" گوش می دهد و برای شما توضیح می دهد که ساخت تم برای شخصیت منفی آنقدری هم که شما فکر می کنید سرراست نبوده است.
۱۷
در شکست
حتی آهنگ سازان کهنه کاری همچون دنی هم ممکن است با شکست روبرو شوند و برای جبران آن باید تلاش کنند. دنی با تشریح یک همکاری شکست خورده با تیم بورتون به شما نشان می دهد که چگونه می توانید بر غرور خود غلبه کنید و در هنگام مواجه با شکست آن راحفظ کنید.
۱۸
کارکردن با کارگردان
همکاری با کارگردان ها خود هنری ظریف است که دنی در طی 35 سال تجربه آن را بدست آورده است. او به شما نکات و پیشنهاداتی برای صحبت با کارگردان، ارائه ایده ها و دریافت بازخوردها ارائه می دهد.
۱۹
عبور از خط قرمز
مرزی بین تاثیر گرفتن از کار دیگران، ارجاع دادن به آن ها و دزدی ادبی است. دنی به شما نشان می دهد که این مرز زمانی که از محدوده ها پا فراتر می گذارید چگونه ترسیم می شود و چگونه می توانید از آن ها جلوتر روید و اصالت کار خود را حفظ کنید.
۲۰
توصیه هایی به آهنگ سازان تازه کار
دنی به عنوان یک آهنگ سازی که آموزش رسمی ندیده است به شما دیدگاهی متفاوت برای وجود به این شغل را ارائه می دهد. او شما را تشویق می کند که آن چیزهایی را که شما را منحصربه فرد می کند پیدا کنید و بهترین جنبه های کاری خود را دنبال کنید و برای شنیده شدن آن جنبه از خود را ارتقا دهید.
۲۱
جمع بندی کلاس
دنی به دوباره به ماجراجویی هایی که با شما آغاز کرده اشاره می کند؛ همانند یک معدنچی طلای پیر که کنار یک آتش به جویندگان طلای جوان داستان هایی می گوید قبل از اینکه آن ها به سیاحت جهان برای یافتن طلا (ی سینمایی) بپردازند.

دانشجوها می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسترکلس نام وبسایت آموزش آنلاین است که از سال ۲۰۱۴ میلادی کار خود را با بهره گیری از ستاره های جهان جهت تولید آموزش هایی منحصر بفرد آغاز کرد. مسترکلاس، این وبسایت آموزش مجازی، در حوزه های سینما، آشپزی، نویسندگی، موسیقی، کسب و کار، کارآفرینی، فشن، عکاسی، فناوری و چندین زمینه ی دیگر به تولید آموزش پرداخته است. 
شما در مستر کلاس از حضور اساتیدی سرشناس مانند ناتالی پورتمن، مارتین اسکورسیزی، هاوارد شولتز، دیوید ممت، گوردون رمزی، سرنا ویلیامز و ده ها استاد بنام دیگر بهره خواهید برد.
مستر کلاس ایران تلاش می کند تا این محتوای ارزشمند را در قالب مسترکلاس فارسی با همان کیفیت و اصالت به دست شما هنرجویان، دانشجویان و فرهیختگان عزیز برساند.
امید است که در مسیر رشد و اعتلای دانش و فرهنگ ایران گامی مثبت برداشته باشیم.
۱۳۹۶-۱۳۹۹© مسترکلاس ایران
homecloud-downloadstarlicenseusercartspell-checklaptop-phonebubblediamondmagnifiercross-circlelayers