جستجو
سبد خرید
  • مسترکلاس ایران تلاشی است در جهت ارائه کلاس های آموزشی آنلاین از برترین های جهان به زبان فارسی
  • ترجمه تخصصی، کیفیت منحصر به فرد ویدئو ، دانلود نیم بها و پشتیبانی واقعی
  • تنها ارائه دهنده تخصصی و انحصاری مجموعه های آموزشی مسترکلاس
  • حفظ اصالت محتوا در برگردان فارسی با همکاری انجمن مترجمین ایران و انجمن زبان و ادبیات فارسی

کریستینا آگیلرا

آموزش خوانندگی

استاد آواز جدید شما

کریستینا چگونگی گسترش دامنه صدا، پیدا کردن صدایتان و مهارت در تکنیک هایی که ششمین Grammy Award را برایش به ارمغان آورد به شما می آموزد. شما از او تمرین های آماده سازی، کنترل نفس، لرزانش صدا و غرش های مختص به خودش را خواهید آموخت. کریستینا جزئیات معروف ترین آهنگهایش را برایتان توضیح می دهد. تا به حال هرگز چنین کلاس آوازی وجود نداشته است.

مشاهده قسمت اول

خرید مسترکلس

زیرنویس فارسی
۲۳ قسمت
۳:۴۳:۱۱ زمان
۱۰۰.۰۰۰ تومان

خرید مسترکلاس کریستینا آگیلرا

پاک کردن
محصولات فیزیکی شامل هزینه ارسال خواهند شد.

چرا مسترکلاس ایران؟

ترافیک نیم بها

۵۰ درصد تخفیف برای دانلود از تمامی اپراتورها

کیفیت فوق العاده

اراپه ویدئوها با کیفیت Full HD

فیزیکی و دانلودی

ارائه محتوا به صورت لوح فشرده و به صورت فایل دانلودی

تنها عرضه کننده مسترکلس

مسترکلاس ایران فقط محصولات آموزشی MASTERCLASS را ارائه می نماید.

آموزش اورجینال

شرکت در یک دوره اورجینال را با ما تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی واقعی

پاسخگویی و تکریم دانشجو اولویت ماست.

ترجمه تخصصی

ترجمه حرفه ای توسط مترجمین آشنا به حوزه

گارانتی بازگشت وجه

۴۸ ساعت تضمین بازگشت هزینه پرداختی

برنامه درسی

۰۱
با معلم خوانندگی جدید خود آشنا شوید
کریستینا آگویلرا. آموزش خود را همانطور که کریستینا می خواهد با کنار گذاشتن قواعد و قوانین شروع کنید. او در این قسمت آنچه در این کلاس برای شما در نظر گرفته را توضیح می دهد.
۰۲
منابع الهام کریستینا
کریستینا راز اجراهای تاثیرگذار را از بزرگانی همچون «بیلی هالیدی» و «نینا سیمون» آموخت. استفاده از منابع الهام بخش، احساسات قلبی و همچنین پذیرش نواقص را برای برقراری ارتباط هرچه بهتر با مخاطب خود بیاموزید.
۰۳
گرم کردن
تارهای صوتی شما نیز همانند هر ماهیچه دیگری در بدنتان است. برای داشتن اجرایی بهتر باید آن ها را کشش دهید و گرم کنید. کریستینا شما را با تمرین هایش برای گرم کردن صدا پیش از اجرا آشنا می کند.
۰۴
محافظت از صدا
صدای شما ابزار شماست. محافظت از صدای خود را بیاموزید. کریستینا در این قسمت راجع به سه چیز که باید از آن اجتناب کنید صحبت می کند. همچنین در مورد تطابق با محیط ها و شرایط جدید، و راه های درمان ناهنجاری های موقتی صدا توضیح می دهد.
۰۵
دامنه صدا
با آموزه های کریستینا دامنه ی صدای خود را گسترش دهید. با رازهای او برای خواندن در گام بالا و داشتن دامنه ی گسترده ی صدا آشنا شوید. برای اجرایی کردن آنچه در این قسمت آموخته اید می توانید از ابزار Range Finder (مشخص کننده ی دامنه ی صدا) استفاده کنید .
۰۶
جلسه دانشجو: سبک پاپ
در این جلسه نقد و بررسی دانشجو توسط کریستینا، می آموزید که چطور با تغییر جایگذاری صدا در حنجره و حالات بدن می توانید ابعاد جدیدی به اجرای خود اضافه کنید.
۰۷
جلسه دانشجو: ساده سازی
کریستینا را در حال راهنمایی یکی از دانشجویان ببینید و با تکنیکی آشنا شوید که به شما امکان برقراری ارتباط احساسی با شنوندگان را می دهد.
۰۸
جلسه دانشجو: سبک راک
با تکنیک های کریستینا برای داشتن صدایی خش دار همچون آهنگ «Fighter» آشنا شوید. او با نقد یک خواننده پاپ، به این مساله می پردازد که چطور می توان با خش دار کردن صدا و تغییر رفتار یک اجرای پاپ را به راک تبدیل کرد.
۰۹
فصاحت
نظرات قبلی خود در مورد داشتن صدایی بی نقص و پولیش خورده را کنار بگذارید و بیاموزید که چطور باید با فصاحت و شمردگی یک داستان را در آهنگ خود روایت کنید.
۱۰
کسب مهارت در تکنیک های آوایی
هارمونی، بلتینگ (ناله زدن)، ویبراتو، اوج و عروج صدا. کریستینا به تحلیل و بررسی گام به گام تمام این تکنیک های آوایی می پردازد.
۱۱
کار با بافت ها و تن صدا
کریستینا به شما نشان می دهد چطور با استفاده از بافت ها و تن های مختلف صدا، از نعره های خش دار گرفته تا ناله های غم انگیز، بار احساسی اجرای خود را بیشتر کنید.
۱۲
همخوانی دو نفره بخش 1: تمرین آماده سازی
در خلق آوازهای دو نفره به یاد ماندنی به مهارت برسید. کریستینا به شما آموزش می دهد که در یک همخوان باید به دنبال چه خصوصیاتی باشید. همچنین نحوه همگام سازی زمانی با همخوان و پیش برد صحیح جلسات تمرینی را خواهید آموخت.
13
همخوانی دو نفره بخش 2: داشتن اجرایی بی نقص
روش داشتن یک همخوانی دو نفره بی نقص را بیاموزید. در این قسمت کریستینا به بررسی نحوه ارائه، زمان بندی و حسی که باید برای مبهوت کردن شنونده با همخوانی دو نفره تان داشته باشید می پردازد.
۱۳
ضربآهنگ
بیاموزید که چطور با داشتن ریتم درونی و کار با ضربآهنگ (بیت) می توانید به اجرا روحی تازه ببخشید. نحوه کار کریستینا با بیت را برای بخشیدن روحی تازه به آهنگ های «Say Something» و «Aint No Other Man» ببینید.
۱۵
میکروفن های اجرای زنده
کریستینا تسلط پیدا کردن به میکروفن های اجرای زنده را می آموزد. تکنیک های او برای کار با میکروفن در اجراهای زنده را بیاموزید تا بتوانید در هر مکانی با هر ابعاد و وسعتی اجرایی فوق العاده داشته باشید.
۱۶
میکروفن های استودیویی
امتحان میشه 3، 2، 1. کریستینا به بررسی تفاوت های بین اجرای زنده و استودیویی می پردازد. همچنین در مورد تکنیک های کار با میکروفن که در طول دوران حرفه ای خود آموخته است می پردازد. سپس او را در بطور اختصاصی در حال اجرای ترانه برجسته ی «Beautiful» می بینید.
۱۷
اضطراب اجرا
هر خواننده ای دچار اضطراب هنگام اجرا می شود، حتی کریستینا. نحوه کنار آمدن با اضطراب و آرام کردن خود پیش از اجرا را بیاموزید.
۱۸
اجرای زنده
کریستینا روش خود برای تبدیل کردن یک اجرای استودیویی به یک اجرای زنده ی جذاب و گیرا را به شما آموزش می دهد. او در حال رها کردن صدای خود برای اجرای ترانه ی «Fighter» ببینید و ترفندهایش برای اوج گرفتن را بیاموزید.
۱۹
غلبه بر اشتباهات
اگر سرود ملی را در بزرگ ترین رویداد ورزشی کشور اشتباه بخوانید، برای پوشش اشتباه خود چه خواهید کرد؟ کریستینا از بزرگ ترین اشتباهات دوران حرفه ایش صحبت می کند و از نحوه غلبه بر آن ها می گوید.
۲۰
توصیه هایی برای هنرمندان
کریستینا توصیه هایی در مورد پی بردن به استعداد هنریتان، بی توجهی به بدخواهان، و تطابق یافتن با مسائل زندگی برای داشتن یک زندگی هنری موفق می پردازد.
۲۱
بروز دادن خود
هنر بروز دادن صدای خود و به چالش کشیدن نظرات دیگران، در عین اعتماد به نفس و امنیت خاطر، را بیاموزید. کریستینا با ترانه هایش بسیاری از هنجاری های جنسیتی را به چالش کشید. شما با ترانه های خود چه پیامی خواهید داشت؟
۲۲
سرگذشت کریستینا
کریستینا از دوران حرفه ای خود صحبت ، و مهم ترین درس هایی که طی سال ها فعالیت هنری آموخته را بیان می کند.
۲۳
جمع بندی کلاس
زمان آن رسیده که گام بعدی را بردارید. طرز رویارویی با لحظات سخت و دنبال کردن رویایتان را از کریستینا بیاموزید.

دانشجوها می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسترکلس نام وبسایت آموزش آنلاین است که از سال ۲۰۱۴ میلادی کار خود را با بهره گیری از ستاره های جهان جهت تولید آموزش هایی منحصر بفرد آغاز کرد. مسترکلاس، این وبسایت آموزش مجازی، در حوزه های سینما، آشپزی، نویسندگی، موسیقی، کسب و کار، کارآفرینی، فشن، عکاسی، فناوری و چندین زمینه ی دیگر به تولید آموزش پرداخته است. 
شما در مستر کلاس از حضور اساتیدی سرشناس مانند ناتالی پورتمن، مارتین اسکورسیزی، هاوارد شولتز، دیوید ممت، گوردون رمزی، سرنا ویلیامز و ده ها استاد بنام دیگر بهره خواهید برد.
مستر کلاس ایران تلاش می کند تا این محتوای ارزشمند را در قالب مسترکلاس فارسی با همان کیفیت و اصالت به دست شما هنرجویان، دانشجویان و فرهیختگان عزیز برساند.
امید است که در مسیر رشد و اعتلای دانش و فرهنگ ایران گامی مثبت برداشته باشیم.
۱۳۹۶-۱۳۹۹© مسترکلاس ایران
homecloud-downloadstarlicenseusercartspell-checklaptop-phonebubblediamondmagnifiercross-circlelayers