جستجو
سبد خرید
  • مسترکلاس ایران تلاشی است در جهت ارائه کلاس های آموزشی آنلاین از برترین های جهان به زبان فارسی
  • ترجمه تخصصی، کیفیت منحصر به فرد ویدئو ، دانلود نیم بها و پشتیبانی واقعی
  • تنها ارائه دهنده تخصصی و انحصاری مجموعه های آموزشی مسترکلاس
  • حفظ اصالت محتوا در برگردان فارسی با همکاری انجمن مترجمین ایران و انجمن زبان و ادبیات فارسی

کریس واس

آموزش هنر مذاکره

کنترل نتایج را به دست بگیرید

کریس واس، به عنوان یکی از مذاکره کننده های گروگانگیری در FBI، تروریست ها، سارقین بانک و آدم رباها را متقاعد می کند تا وقایع را به شکلی که او می خواهد ببینند. اکنون او در حال آموزش راهبردهای امتحان شده ی خود به شماست تا شما را در مذاکرات روز مره یاری رساند. این مذاکرات می تواند در جهت بالا بردن دستمزد شما، گرفتن خدمات و یا بهبود روابط شما باشد. مهارت های ارتباطی قوی تر، بینش تغییر دهنده قواعد نسبت به درون ذات انسانی و درصد بالایی از انتظاراتتان از زندگی را کسب کنید.

مشاهده قسمت اول

خرید مسترکلس

زیرنویس فارسی
۱۸ قسمت
۳:۰۴:۱۰ زمان
۱۰۰.۰۰۰ تومان

خرید مسترکلاس کریس واس

پاک کردن
محصولات فیزیکی شامل هزینه ارسال خواهند شد.

چرا مسترکلاس ایران؟

ترافیک نیم بها

۵۰ درصد تخفیف برای دانلود از تمامی اپراتورها

کیفیت فوق العاده

اراپه ویدئوها با کیفیت Full HD

فیزیکی و دانلودی

ارائه محتوا به صورت لوح فشرده و به صورت فایل دانلودی

تنها عرضه کننده مسترکلس

مسترکلاس ایران فقط محصولات آموزشی MASTERCLASS را ارائه می نماید.

آموزش اورجینال

شرکت در یک دوره اورجینال را با ما تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی واقعی

پاسخگویی و تکریم دانشجو اولویت ماست.

ترجمه تخصصی

ترجمه حرفه ای توسط مترجمین آشنا به حوزه

گارانتی بازگشت وجه

۴۸ ساعت تضمین بازگشت هزینه پرداختی

برنامه درسی

۰۱
یکدلی تاکتیکی
با راهنمای خود آشنا می شوید: مدیر ارشد مذاکره کننده بین المللی آدم ربایی سابق در "FBI": کریس واس. بر خلاف اینکه همه فکر می کنند که مذاکره یک نبرد است، اما کریس معتقد است مذاکره موفق یک همکاری است که ریشه در یکدلی دارد.
۰۲
انعکاس
انعکاس، یکی از تکنیک های مؤثر و در عین حال ساده در هر مذاکره است. کریس با زبانی ساده شرح می دهد که چطور می توان اطلاعات حیاتی را در یک مذاکره جمع آوری کرد و به طرف مقابل آرامش داد.
۰۳
برچسب زدن
یاد بگیرید که چگونه از برچسب ها ( مشاهده شفاهی احساسات ) برای خنثی کردن احساسات منفی یا تقویت احساسات مثبت در یک مذاکره استفاده کنید تا مذاکره بهتری شکل گیرد.
۰۴
تمرین:انعکاس و برچسب زدن
چطور یک گفتگو درباره ترفند اتاق فرار به بینش عمیق درباره شخصیت فرد منجر می شود؟ کریس با استفاده از دو تکنیک کلیدی مذاکره یعنی انعکاس و برچسب گذاری به این پرسش پاسخ می دهد.
۰۵
توزیع استادانه
نحوه گفتگو در یک مذاکره به اندازه کلمات مورد استفاده مهم است. کریس توضیح می دهد که چگونه می توان فضای گفتگو را به نفع خود پیش برده و اطلاعات مهم شخص را در رابطه رو در رو را با وی در میان بگذارید.
۰۶
مطالعه موردی: سرقت بانک منهتن که با گروگانگیری همراه بود
در سال ۱۹۹۳ سه سارق، سه کارمند را در یک بانک منهتن در بروکلین گروگان گرفتند. تکنیک های عملی مورد استفاده توسط کریس که از صحبت تلفنی او ضبط شده بود و برای اولین بار به اشتراک گذاشته می شود را بشنوید.
۰۷
زبان بدن و الگوهای کلامی
طرز رفتار و نحوه گفتار فرد می تواند بیشتر از گفتار به کار گرفته شده در یک مذاکره نمایانگر روحیات درونی افراد با شد. این درس در مورد داشتن نگرشی فراتر از نگرش سطحی و تشخیص حق از با طل است.
۰۸
ایجاد تلویح کنترل
چه کسی در یک مذاکره کنترل بیشتری دارد: کسی که صحبت می کند یا کسی که بیشتر گوش می دهد؟ کریس راز برتری در مذاکره را فاش می کند و توضیح می دهد که چگونه می توان جهت پیکان را به نفع خود تغییر داد.
۰۹
مذاکره نمایشی: نوجوان
کریس نقش پدری را بازی می کند که دختر نوجوانش قصد دارد تعطیلات آخر هفته را با دوست پسرش سپری کند و پدر به دوست پسر دخترش اعتماد ندارد. کریس تکنیک هایی را شرح می دهد که این پدر می تواند به کار بندد تا دخترش را با خودش همسو کند.
۱۰
بررسی اتهام
وقتی که یک مذاکره آغاز می شود، معمولا احساسات مختلفی در اتاق مذاکره جاری است. کریس آموزش می دهد که چطور می توان از بررسی اتهام به عنوان یک ابزار استفاده کرد تا این احساسات را شناسایی و نوع منفی آنها را به مثبت بدل کرد.
۱۱
ارزش کلمه ی " نه "
اکثر افراد فکر می کنند که مهمترین کلمه در یک مذاکره گفتن کلمه " بله " است. در واقع خلاف این موضوع صحت دارد. کریس عنوان می کند که چرا کلمه " نه " می تواند کلمه محوری باشد که می تواند شما را به نتیجه دلخواه برساند.
۱۲
مذاکره نمایشی: رقیب
پیداکردن دیدگاه های مختلف سخت ترین کار در مذاکره است کریس نشان می دهد که چگونه می توان دستور کار مخالف را بدون اینکه دیگر برنامه ها را رد کرد، مدیریت کرد.
۱۳
واقعیت دست کاری شده
شکست یا موفقیت یک مذاکره بستگی به طرز قالب بندی نمونه مورد نظر دارد. کریس شما را به دقت در جزییات دیدگاه و چگونگی فهم محرک های احساسی طرف مقابل در مذاکره فرا می خواند تا بتوان یک شرایط قانع کننده ایجاد کرد.
۱۴
چانه زنی
چانه زنی سخت را نباید با یک روش پتکی اشتباه گرفت. کریس به شما یاد می دهد که چگونه با مهارت، دیپلماسی و با تاکتیک به چانه زنی بپردازید.
۱۵
مذاکره نمایشی: درآمد
کریس شرح می دهد که چگونه به شکل مؤثر برای افزایش دستمزد، مذاکره کنید. یاد بگیرید چرا کریس تمرکز مذاکره را روی پول نمی گذارد.
۱۶
قوهای سیاه
روش قوهای سیاه، روشی است برای منحرف کردن بازی از اطلاعاتی که شما در هنگام ورود به یک مذاکره نمی دانید. کریس با یک مثال از " FBI " نشان می دهد که کجا از یک قوی سیاه پرده بردارید طوریکه به غلبه و نفوذ منجر شود.
۱۷
مذاکره نمایشی: " ۶۰ ثانیه وقت دارید وگرنه می کشمش "
جلوی یک سارق مسلح بانک که یک گروگان داشت، گرفته شد. او به قول خودش در خواست یک ماشین را در " ۶۰ ثانیه وگر نه می کشمش " داشت. برخورد کریس را با این زمان درخواستی گروگانگیر ببینید. هر حرکت اشتباهی در یک مذاکره با رقم بالا ممکن است به نتایج مرگباری منتهی شود.
۱۸
قدرت مذاکره
انگیزه کریس برای تدریس مذاکره کاملا شخصی است. کشف کنید که چرا کریس معتقد است مذاکره یک ابزار قدرتمند است که می تواند زندگی شما را تغییر دهد.

دانشجوها می گویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسترکلس نام وبسایت آموزش آنلاین است که از سال ۲۰۱۴ میلادی کار خود را با بهره گیری از ستاره های جهان جهت تولید آموزش هایی منحصر بفرد آغاز کرد. مسترکلاس، این وبسایت آموزش مجازی، در حوزه های سینما، آشپزی، نویسندگی، موسیقی، کسب و کار، کارآفرینی، فشن، عکاسی، فناوری و چندین زمینه ی دیگر به تولید آموزش پرداخته است. 
شما در مستر کلاس از حضور اساتیدی سرشناس مانند ناتالی پورتمن، مارتین اسکورسیزی، هاوارد شولتز، دیوید ممت، گوردون رمزی، سرنا ویلیامز و ده ها استاد بنام دیگر بهره خواهید برد.
مستر کلاس ایران تلاش می کند تا این محتوای ارزشمند را در قالب مسترکلاس فارسی با همان کیفیت و اصالت به دست شما هنرجویان، دانشجویان و فرهیختگان عزیز برساند.
امید است که در مسیر رشد و اعتلای دانش و فرهنگ ایران گامی مثبت برداشته باشیم.
۱۳۹۶-۱۳۹۹© مسترکلاس ایران
homecloud-downloadstarlicenseusercartspell-checklaptop-phonebubblediamondmagnifiercross-circlelayers